Aktualizované: Po tragickej streľbe v dome ostali tri mŕtve telá, medzi nimi aj dve deti, dievčatko malo len 5 rokov

5. júla 2023

Privolaná polícia našla v kuchyni mŕtve telo tínedžera, v garáži mŕtvu ženu a v obývačke zranené 5-ročné dievča, ktoré ťažkým zraneniam podľahlo neskôr v nemocnici.

Tri obete vrátane dvoch detí si vyžiadala streľba v dome v americkom štáte Missouri. Uviedla to miestna polícia, informuje TASR podľa utorkovej správy agentúry AP.

Streľba sa odohrala v meste Saint Ann v okrese Saint Louis v pondelok približne o 21.00 h miestneho času. Privolaná polícia našla v kuchyni mŕtve telo tínedžera, v garáži mŕtvu ženu a v obývačke zranené 5-ročné dievča, ktoré ťažkým zraneniam podľahlo neskôr v nemocnici, priblížil šéf miestnej polície Aaron Jimenez.

Ďalšia tínedžerka bola postrelená do ruky, no toto zranenie nebolo smrteľné a mala by sa z neho zotaviť, dodal. Polícia v dome našla tiež muža so zraneniami, ktoré si pravdepodobne spôsobil sám. Podľa Jimeneza sa v dome zjavne zabarikádoval. Neskôr bol hospitalizovaný, jeho zdravotný stav nie je známy. Viac detailov k tomuto incidentu polícia zatiaľ neposkytla.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*