Britská polícia zatkla muža podozrivého zo zabitia cestujúceho vo vlaku

5. januára 2019

LONDÝN 5. januára (WebNoviny.sk) – V anglickom grófstve Surrey zatkli muža podozrivého zo zabitia 51-ročného cestujúceho vo vlaku. Informovala o tom britská dopravná polícia s tým, že zatkli aj 27-ročnú ženu podozrivú z napomáhania páchateľovi.

„Môžem potvrdiť, že sme zadržali podozrivého v súvislosti s týmto násilným trestným činom a takisto ďalšiu osobu, ktorá je tiež do toho zapletená. K obom zatknutiam došlo dnes ráno na adrese v oblasti Surrey,“ uviedol pre BBC Breakfast námestník policajného náčelníka Sean O’Callaghan.

Vražda sa odohrala v piatok popoludní vo vlaku z Guildfordu do Londýna pred zrakmi vydesených cestujúcich vrátane 14-ročného syna obete. Páchateľ muža dobodal a ten svojim početným zraneniam podľahol.

Podľa polície sa muži nepoznali, obaja nastúpili v Guildforde, a útoku predchádzala hádka. O’Callaghan uviedol, že vyšetrovatelia v súvislosti s incidentom už po nikom nepátrajú. Pôvodný článok pochádza zo stránky www.bbc.com.

Viac k témam: britská polícia, útok nožom, vlak
Zdroj: Webnoviny.sk – Britská polícia zatkla muža podozrivého zo zabitia cestujúceho vo vlaku © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*