Demokrati odmietajú hoax o Dorote Nvotovej, ktorý šíri aj jeden z poslancov zvolených za SNS

14. októbra 2023

14.10.2023 (SITA.sk) – Strana Demokrati sa ohradzuje voči príspevku, ktorý sa šíri na sociálnych sieťach a týka sa členky strany Doroty Nvotovej.

Podľa príspevku sa mala niekdajšia kandidátka na poslankyňu vulgárne vyjadriť na sociálnej sieti k výsledku volieb, čo strana a aj samotná Nvotová odmietajú.

Výsledky volieb rešpektuje

„Prišli mi desiatky správ s týmto príspevkom, ktorý som prvýkrát videla až vtedy, keď ma naň upozornili moji priaznivci. Nikdy som takýto text nenapísala, nikdy som sa takto nevyjadrila a prosím všetkých, aby nenaleteli týmto klamstvám,” uviedla Nvotová.

Viac o téme: Predčasné voľby na Slovensku 2023

Ako ďalej dodala, výsledky volieb rešpektuje a naďalej bude presadzovať slušnú, odbornú politiku založenú na faktoch.

Zlý štart kariéry poslanca

Hoax v sobotu prezentoval aj zvolený kandidát na poslanca Národnej rady SR za Slovenskú národnú stranu Roman Michelko v relácii RTVS Sobotné dialógy.

Strana Demokrati mu odporúča, aby si dôkladne overoval informácie, pretože začať napĺňať poslanecký mandát šírením klamstiev, čo nie je dobrým štartom v kariére poslanca.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Hoax, Predčasné voľby na Slovensku 2023
Zdroj: SITA.sk – Demokrati odmietajú hoax o Dorote Nvotovej, ktorý šíri aj jeden z poslancov zvolených za SNS © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*