Desiatky ľudí hľadalo v Zlatých horách šesťročné dievčatko, našli ho mŕtve

26. februára 2020

26.2.2020 (Webnoviny.sk) – V českých Zlatých Horách v okrese Jeseník počas noci pátrali po šesťročnom dievčatku, ktoré napokon našli mŕtve.

Vyhlásili sme rozsiahlu pátraciu akciu, ktorú sme v ranných hodinách ukončili po nájdení hľadaného dievčatka bez známok života. S ohľadom na rodinu nebudeme poskytovať akékoľvek ďalšie informácie,“ uviedla tamojšia policajná hovorkyňa Tereza Neubauerová.

Hovorca krajského hasičského zboru Zdeněk Hošák potvrdil, že do akcie sa zapojili kynológovia či horolezecký hasičský tím.

Kolegom pomohli aj posily z iných krajov, v kontakte boli tiež s poľskými záchranármi. V pohotovosti boli aj potápači. Do pátrania sa zapojilo množstvo dobrovoľníkov.

BILLA spolu so svojimi dodávateľmi venovala seniorom z Bratislavského kraja potravinové balíčky

8.4.2020 (Webnoviny.sk) - Spoločnosť BILLA pomáha z dôvodu súčasnej epidemiologickej situácie tej najzraniteľnejšej a najohrozenejšej skupine obyvateľstva. V rámc...

„Využili sme aj výmenu informácií prostredníctvom sociálnych sietí,“ dodal Hošák. Po nájdení tela dorazil na miesto psychológ krajského hasičského zboru.

Viac k témam: nezvestné dievčatko, pátracia akcia
Zdroj: Webnoviny.sk – Desiatky ľudí hľadalo v Zlatých horách šesťročné dievčatko, našli ho mŕtve © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*