Foto: Dvojica mladíkov vykopla dvere na kostole a vzala pokladničky, spôsobili škodu za stovky eur

24. januára 2019

BRATISLAVA/KOMÁRNO 24. januára (WebNoviny.sk) – Policajti obvinili dvoch mladíkov, ktorí sa koncom decembra vlámali do kostola v obci Bátorove Kosihy v okrese Komárno. Páchatelia vykopli a poškodili dvoje dvere a ukradli štyri kovové pokladničky, ktoré vylomili a vybrali z nich asi 250 eur.

Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Božena Bruchterová, odniesli si aj aparatúru na ozvučenie kostola za 560 eur. Poškodením dverí spôsobili škodu 360 eur. Tento čin majú na svedomí dvaja miestni muži vo veku 21 a 23 rokov.

Obaja už čelia obvineniam zo zločinu krádeže a prečinu poškodzovania cudzej veci v spolupáchateľstve. Zlodeji si peniaze v pokladničkách rozdelili a aparatúru predali. Pokladničky našli policajti vyhodené na cintoríne a zaistili aj ozvučovaciu techniku, ktorá sa vráti do kostola. Obvinení sú stíhaní na slobode.

Viac k témam: kostol, krádež, obvinenie
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Dvojica mladíkov vykopla dvere na kostole a vzala pokladničky, spôsobili škodu za stovky eur © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*