Foto: Falošný odpočtár v Žiline zaútočil na 16-ročné dievča a potom zabil jej priateľa

16. mája 2019

BRATISLAVA 16. mája (WebNoviny.sk) – Na žilinskom sídlisku Vlčince sa stala tragédia. Podľa informácií televízie JOJ zomrel tínedžer, ktorý sa snažil ochrániť svoju partnerku. Na mieste sú kriminalisti. Po útočníkovi pátrajú.

Ako informovala televízia na svojom spravodajskom portáli noviny.sk, neznámy muž, ktorého polícia stále hľadá, sa podľa obyvateľov dostal do bytovky tak, že tvrdil, že ide odpisovať hodiny.

V jednom z bytov mu otvorili. Zaútočil údajne najskôr na 16-ročné dievča, ktoré mu otvorilo dvere. Na pomoc jej prišiel priateľ, ktorého neznámy útočník zabil.

Dievča podľa informácií televízie dopichal. Do sanitky išla sama. Po mužovi bolo vyhlásené pátranie, žilinskí policajti sú na nohách. Polícia zatiaľ oficiálne stanovisko k prípadu neposkytla.

Andrej Kiska odvolil poslednýkrát ako prezident a adresoval ľuďom výzvu

POPRAD 25. mája (WebNoviny.sk) – Slovenský prezident Andrej Kiska, ktorý v sobotu dopoludnia už tradične spolu s manželkou odvolil v Poprade na mestskom úrade, vyzval opä...

Viac k témam: vražda
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Falošný odpočtár v Žiline zaútočil na 16-ročné dievča a potom zabil jej priateľa © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*