Foto: Na D1 sa zrazil Opel s nákladiakom, polícia pokutovala aj okoloidúcich zvedavých šoférov

17. januára 2019

BRATISLAVA 17. januára (WebNoviny.sk) – Na diaľnici D1 v smere z Bratislavy do Trnavy sa vo štvrtok ráno zrazilo osobné auto s nákladným. Polícia pokutovala aj okoloidúcich zvedavých šoférov. Podľa doterajších informácií k zrážke došlo pravdepodobne počas prechádzania vozidla Opel Insignia z jedného pruhu do druhého.

Ako agentúru SITA informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, osobné auto sa prevrátilo na strechu v strednom pruhu a 31-ročného vodiča záchranári previezli na ošetrenie do nemocnice. Nikto iný nebol zranený, vodičom alkohol nezistili. Celkové škody vyčíslili na zhruba 10-tisíc eur. Presné okolnosti nehody vyšetrujú.

Napriek výzvam polície sa však aj v tomto prípade našli vodiči, ktorí počas prechádzania okolo miesta dopravnej nehody nevenovali pozornosť situácii v cestnej premávke a fotografovaním a filmovaním ohrozovali bezpečnosť ostatných účastníkov cestnej premávky.

Ako uviedol Szeiff, keďže sa týmto konaním dopustili porušenia zákona o cestnej premávke, na mieste uložili blokovú pokutu štyrom vodičom. Polícia šoférov znovu vyzýva, aby v podobných prípadoch venovali pozornosť vedeniu vozidla a v žiadnom prípade si nefotografovali a nenatáčali vzniknutú udalosť na mobilný telefón.

Viac k témam: diaľnica D1, dopravná nehoda, pokuty, Polícia SR, šoféri
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Na D1 sa zrazil Opel s nákladiakom, polícia pokutovala aj okoloidúcich zvedavých šoférov © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*