Foto: Unikajúceho vodiča Passatu nezastavila ani streľba policajtov, nakoniec skončil v priekope

24. januára 2019

BRATISLAVA 24. januára (WebNoviny.sk) – Varovné výstrely do vzduchu museli vystreliť policajti, ktorí sa vo štvrtok v noci v Bratislave pokúšali zastaviť unikajúceho vodiča. Vodič VW Passat s rumunskými značkami krátko pred 01:30 preletel na červenú na križovatke Galvaniho a Ivanská cesta. Všimla si ho hliadka a chcela ho skontrolovať.

Vodič však na ich výzvy nereagoval a vo vysokej rýchlosti unikal smerom k letisku. Počas jazdy viackrát prešiel do protismeru a nerešpektoval dopravné značky. Potom odbočil na diaľnicu D2 a bezohľadnou jazdou ohrozoval ostatných účastníkov cestnej premávky.

Na Rybničnej ulici policajti vystrelili dva varovné výstrely. Ani to však vodiča nezastavilo. Prešiel na poľnú cestu smerom do Pezinka, tu však nezvládol riadenie a vbehol do priekopy.

Policajti 23-ročného vodiča z okresu Senec zadržali. Pri dychovej skúške mu namerali 0,83 promile. Zadržali mu vodičský preukaz. Prípad riešia ako priestupok proti bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky.

Viac k témam: opitý vodič, polícia, streľba
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Unikajúceho vodiča Passatu nezastavila ani streľba policajtov, nakoniec skončil v priekope © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*