Foto: Zlodeji rovnakým spôsobom vykradli tri rôzne autá, využili moment neprítomnosti ich majiteľov

25. januára 2019

BRATISLAVA/KOMÁRNO 25. januára (WebNoviny.sk) – Tri vlámania do áut zaevidovali policajti vo štvrtok v okrese Komárno. Všetky sa stali rovnakým spôsobom, len na rôznych miestach. Majitelia si nechali v aute veci a od vozidiel sa vzdialili len na chvíľu.

Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Božena Bruchterová, v Komárne pri škôlke ukradol zlodej kabelku s dokladmi, peniazmi a osobnými vecami. Taška s dokladmi a peniazmi zmizla aj z auta spred školy v obci Nesvady.

Aj v Kolárove sa zlodej zameral na tašku odloženú v aute a aj v tomto prípade v nej majiteľ mal doklady, osobné veci a peniaze. Škody zatiaľ nie sú vyčíslené.

Keďže pri krádežiach boli odcudzené aj bankomatové karty, vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci prečinu neoprávneného vyrobenia a používania platobného prostriedku, elektronických peňazí alebo inej platobnej karty a zločinu krádeže.

Viac k témam: auto, doklady, krádež
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Zlodeji rovnakým spôsobom vykradli tri rôzne autá, využili moment neprítomnosti ich majiteľov © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*