Hrozivo vyzerajúca zrážka dodávky s vlakom sa zaobišla bez zranení (foto)

28. februára 2020

28.2.2020 (Webnoviny.sk) – Štvrtková zrážka vlaku s dodávkou v obci Svrčinovec sa zaobišla bez zranení. Agentúru SITA o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Žiline Michal Kypus.

Dodávka z doteraz nezistených príčin zišla z cesty a keďže posádke sa ju z koľajiska nepodarilo odtiahnuť, vrazil do nej osobný vlak, ktorý sa bez cestujúcich presúval zo Skalitého do Čadce.

„Pri nehode došlo k poškodeniu kontajnerového domčeka zabezpečovacieho zariadenia, k zraneniu osôb nedošlo. Na mieste nehody zasahovali profesionálni hasiči z Čadce a dobrovoľní hasiči zo Svrčinovca. Hasiči zabezpečili vozidlo proti vzniku požiaru a osvetľovali miesto zásahu pre vlakovú čatu a políciu. Počas odstraňovania následkov dopravnej nehody bola vlaková doprava v predmetnom úseku zastavená,“ uviedol k prípadu Kypus.

Viac k témam: dopravná nehoda, nehoda vlaku, zrážka s vlakom
Zdroj: Webnoviny.sk – Hrozivo vyzerajúca zrážka dodávky s vlakom sa zaobišla bez zranení (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Aktualizované (utorok): Poznáme vek a miesto liečby novonakazených na koronavírus na Slovensku

 Na Slovensku za uplynulý deň pribudlo 47 nových prípadov ochorenia COVID-19 (koronavírus), celkovo už máme 581 pozitívnych prípadov. Laboratóriá vyšetrili 1448 vzorie...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*