Martin si objednal lúpežné prepadnutie svojej priateľky, od páchateľov dostala niekoľko faciek

14. januára 2019

BRATISLAVA/TOPOĽČANY 14. januára (WebNoviny.sk) – Začiatkom januára prepadli dvaja muži na Krušovskej ulici v Topoľčanoch 29-ročnú ženu. Prípad so šokujúcim pozadím policajti objasnili. Lúpežné prepadnutie svojej priateľky si z osobných dôvodov objednal u svojich známych 32-ročný Martin.

Ako agentúru SITA informovala nitrianska policajná hovorkyňa Renáta Čuháková, mladú ženu páchatelia prekvapili skoro ráno, keď išla do práce. Jeden ju schytil a druhý sa snažil obrať ju o kabelku a uštedril jej aj zopár faciek. Obeť odvliekli za blízke zaparkované auto a zobrali jej mobil.

Prepadnutá žena utrpela drobné poranenia, majetkové škody vyčíslili na 300 eur. Na objasnení prípadu intenzívne pracovali topoľčianski kriminalisti. Už po pár dňoch putoval do väzby prvý z obvinených.

Martin čelí obvineniu zo zločinu lúpeže spáchaného formou účastníctva. Po rozhodnutí súdu bude vo väzbe stíhaný aj jeden z vykonávateľov. Kriminalisti na prípade aj naďalej pracujú.

Viac k témam: krádež, lúpežné prepadnutie, Polícia SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Martin si objednal lúpežné prepadnutie svojej priateľky, od páchateľov dostala niekoľko faciek © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*