Sklenár s generálom Zmekom otvorili desiaty ročník veľtrhu obrannej a bezpečnostnej techniky IDEB (foto)

3. októbra 2023

3.10.2023 (SITA.sk) – Preletom leteckej techniky Ozbrojených síl (OS) SR odštartovali v poradí desiaty ročník Medzinárodného veľtrhu obrannej a bezpečnostnej techniky IDEB Defence & Security.

Otvorenie veľtrhu

Minister obrany Martin Sklenár spolu s náčelníkom Generálneho štábu OS SR Danielom Zmekom slávnostne prestrihli pásku a oficiálne tak otvorili priestory veľtrhu.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Veľtrh IDEB Defence&Security 2023 (fotografie)

Ako informoval rezort obrany, veľtrh dlhodobo podporuje exportné príležitosti slovenského obranného priemyslu a otvára mu dvere k svetovým trhom. IDEB sa koná do 5. októbra v bratislavskej Inchebe.

Najnovšia technika

„Počas nasledujúcich dvoch dní bude mať laická i odborná verejnosť príležitosť oboznámiť sa aj s najnovšou technikou, ktorá je v ostatných rokoch zavádzaná v našich ozbrojených silách,“ priblížilo ministerstvo obrany.

Doplnilo, že súčasťou aj tohtoročného veľtrhu sú priemyselné podniky rezortu obrany, súkromné slovenské spoločnosti a tiež experti na problematiku obrany a bezpečnosti z a NATO.

Viac k témam: Minister obrany SR, veľtrh IDEB 2023, veľtrh obrannej techniky IDEB
Zdroj: SITA.sk – Sklenár s generálom Zmekom otvorili desiaty ročník veľtrhu obrannej a bezpečnostnej techniky IDEB (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*