Smerák Glváč riešil komunikáciu s Alenou Zs. s Vojenským obranným spravodajstvom

23. januára 2019

BRATISLAVA 23. januára (WebNoviny.sk) – Podpredseda parlamentu Martin Glváč pre TV JOJ potvrdil, že komunikáciu s Alenou Zs. riešil ešte ako minister obrany (2012 – 2016) s vtedajším šéfom Vojenského obranného spravodajstva.

Ako ďalej informuje portál televízie noviny.sk, komunikácia podľa neho bola čisto osobná a nepredstavovala žiadne bezpečnostné riziká. Napriek tomu aj na odporúčanie komunikoval aj cez svojich ľudí.

Glváč v rozhovore zároveň vylúčil, že by sa s Alenou Zs. kedykoľvek stretol, či už v Národnej rade SR, alebo inde. K osobnému stretnutiu podľa neho nikdy neprišlo.

Portál pripomína, že to, či bola niekedy naživo v parlamente, budú vyšetrovatelia vedieť už čoskoro. Vyžiadali si totiž z parlamentu údaje o návštevách.

Úrad špeciálnej prokuratúry zatiaľ nepotvrdil, že by v tomto prípade spolupracoval s Martinom Glváčom. K takýmto informáciám sa nevyjadrila ani Slovenská informačná služba (SIS) či Vojenské spravodajstvo.

Viac k témam: podpredseda strany Smer-SD, SIS Slovenská informačná služba, Smer-SD, Vojenské spravodajstvo (VS)
Zdroj: Webnoviny.sk – Smerák Glváč riešil komunikáciu s Alenou Zs. s Vojenským obranným spravodajstvom © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*