Strašná tragédia! Šialená jazda skončila veľmi smutne, vodič vo veľkej rýchlosti zrazil a zabil nič netušiace deti

27. mája 2023

Východné Slovensko otriasla veľmi smutná tragédia. Vodič vo veľkej rýchlosti vyletel z cesty a zabil chodcov. Havária bola o to tragickejšia, že išlo o deti.

O havárii informovala polícia na svojom Facebooku:

TRAGÉDIA NA ZEMPLÍNE: MALOLETÉ DETI NEPREŽILI ZRÁŽKU S AUTOM

Podľa doterajších zistení vodič (2003) vozidla zn. BMW, ktoré včera večer viedol v smere od obce Slavkovce na obec Zemplínske Kopčany, sa počas prechádzania miernej ľavotočivej zákruty pravdepodobne dostatočne nevenoval vedeniu vozidla a sledovaniu situácie v cestnej premávke, neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a približne 50 m od začiatku obce zrazil 2 chodcov – maloleté osoby (2011, 2008), ktorí pravdepodobne kráčali oproti idúcemu vozidlu. Obe maloleté deti utrpeli pri zrážke zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste dopravnej nehody podľahli.

Vodič a spolujazdec (1985), po dopravnej nehode boli posádkou RZP prevezení do michalovskej nemocnice. Dychová skúška u vodiča prítomnosť alkoholu v jeho dychu nepotvrdila.

Na zistenie prítomnosti omamných a psychotropných látok v jeho organizme mu bol v nemocnici odobratý biologický materiál.

Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania.

NERISKUJTE!!! Aj pomalšou (predpísanou) jazdou sa dostanete do plánovaného cieľa.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*