Strašná tragédia v Bratislave! Muž so ženou vypadli z okna, polícia našla v byte mŕtve dieťa!

19. marca 2023

Čo sa stalo v jednom z bratislavských bytoch? Postupne z jeho okna vypadol muž a žena, v byte policajti objavili mŕtve telo chlapčeka.

Informáciu poskytla polícia na svojom Facebooku v tomto znení.

MIMORIADNE TRAGICKÁ UDALOSŤ V PETRŽALKE

Polícia SR – Bratislavský kraj

Na linke 158 sme krátko po 10.15h prijali informáciu, v zmysle ktorej malo dôjsť k pádu osoby mužského pohlavia z jedného z bytov na Vyšehradskej ulici v Petržalke. Muž bol privolanou záchrannou službou prevezený do jednej z nemocníc, kde zraneniam podľahol.

Krátko po 15.00 h sme prijali ďalšie oznámenie, v zmysle ktorého malo dôjsť na uvedenej adrese k pádu ďalšej osoby – tentokrát ženského pohlavia. Tá utrpela pádom zranenia, ktorým na mieste podľahla.

Policajti na mieste vykonávali od prvotného oznámenia potrebné úkony, na základe ktorých sa im podarilo v popoludňajších hodinách lokalizovať byt 7 poschodového obytného domu, z ktorého muž a žena pravdepodobne vypadli.

Krátko pred 16.30 h policajti za splnenia zákonných podmienok otvorili predmetný byt, vo vnútorných priestoroch ktorého našli telo maloletej osoby – približne 10-ročného chlapca, bez známok života.

Vec si na mieste prevzal vyšetrovateľ Odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave. Bližšie informácie poskytneme, akonáhle to situácia vo vyšetrovaní umožní.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*