V Petržalke horela záhradná chatka. Muž stihol pred smrťou vysvetliť, ako k požiaru prišlo

5. mája 2021

5.5.2021 (Webnoviny.sk) – V bratislavskej Petržalke horela záhradná chatka, požiar si vyžiadal jednu obeť. Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, v utorok 4. mája vyslali policajtov a hasičov na Hrobársku ulicu k požiaru záhradnej chatky.

Po príchode na miesto našli v chatke muža s vážnymi popáleninami. „Muž bol okamžite prevezený do nemocnice, avšak pri požiari utrpel rozsiahle poranenia, ktorým v nemocnici podľahol,“ doplnila polícia.

Popálený muž bol pred prevozom do nemocnice ešte schopný komunikácie. Službukonajúcej hliadke uviedol, že si zakladal oheň na svojej záhrade a v dôsledku silného vetra sa oheň rozšíril na celý objekt.

Keďže sa na záhrade zamykal, nemohol sa dostať von. Poverený príslušník Policajného zboru začal trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia.

Prineste si vlastnú šálku na kávu a ušetrite na umelom osvetlení, hovoria kampane spoločnosti LANXESS

23.6.2021 (Webnoviny.sk) - LANXESS žije v Japonsku kampaňou My Bottle, My Cup Campaign Pokračuje tak vo svojich envir...

Viac k témam: požiar, úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk – V Petržalke horela záhradná chatka. Muž stihol pred smrťou vysvetliť, ako k požiaru prišlo © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*