Aktualizované: Šeliga Slovákom: Máte peniaze na dovolenku? Máte ich aj na testy! Schvaľuje obmedzenia

4. júla 2021

Poslanec Za ľudí Juraj Šeliga schvaľuje sprísnené opatrenia a odkazuje Slovákom, že ak si dovolia zaplatiť za dovolenku, nájdu peniaze aj na testovanie.

Poslanec NR SR Juraj Šeliga (Za ľudí) nevidí žiaden problém na spoplatnenom testovaní či v iných obmedzeniach. Súhlasí aj so zatvorením mobilných odberových miest.

„Momentálne MOMky nepotrebujeme, pretože máme dobré čísla. Testy v princípe na Slovensku nepotrebujete, a zároveň, ak niekto má podozrenie, že je nakazený, tak v takomto prípade vám štát preplatí test. Ak chcete ísť do zahraničia na dovolenku, tak to sa mi javí, že asi keď máte na tú dovolenku, tak nazbierate tých 40 eur na to, aby ste si zaplatili ten test. To je v poriadku,“ prezentoval svoj názor Šeliga.

„Keď sa dostaneme do zlej fázy, že budeme mať veľa nakazených, úrady verejného zdravotníctva majú už dnes oprávnenie zatvárať prevádzky. Toto, čo prináša pán minister Lengvarský, je, že nebudeme musieť zatvoriť prevádzky, ale tí, ktorí budú zaočkovaní a otestovaní, tam budú môcť ísť. A to je lepšie ako mať zavreté prevádzky,“ odkázal podporu návrhom ministra Lengvarského.

Francúzsko-holandské lietadlo sa krátko po štarte v Pekingu muselo vrátiť na letisko

18.9.2021 (Webnoviny.sk) - Let francúzsko-holandskej leteckej spoločnosti ...

Daj vedieť svojím priateľom

6 komentárov na “Aktualizované: Šeliga Slovákom: Máte peniaze na dovolenku? Máte ich aj na testy! Schvaľuje obmedzenia

 • julia píše:

  Ja nemam peniaze na sprostosty len na jedlo pretoze Zlodej nie som ani Podvodnik zijem slusne a poctivo nie ako Poslanci ty moje problemy nikdy nezazili …

 • Jozef píše:
  Váš komentár čaká na schválenie.

  Šeligu jebnut lopatou po gebuli

 • Adam píše:

  Klasicky primitiv. Iq 40 opica 50. Platim si odvody do zdravotnej poistovne a chodit sa testovat ma nuti tento stat. Nevidim dovod preco by som si mal za testy platit aj keby stali 10 centov. Ak si mam za vsetko platit tak ok. To myslim zvladnem ale nechcite aby som do tohto rozpadajuceho statu nieco prispieval, napr. aj na platy darmozracov ako ste Vy.

 • Terka píše:

  Milý Pán Seliga keď máme žiť v tomto štáte spokojne a bezpečne všetci čo ste vo vláde by ste mali odísť a hanbiť sa za to že ste Slováci

  … Vďaka vám všetkým ľudia žijú v strachu a nebezpeci v nedôvere a my dobre vieme že všetci ste tam jedna banda hlupákov … Ktorý sa nabalia peňazí a do volebného obdobia spravíte z nás idiotov ale my sa nedáme ,,, nič len dirigovať, podplácať urážať , diskriminácie, dobrovoľne nasilu,,, celé zle ale čo my sa nedáme … Vedzte že na každého raz príde a všetci do jedného budete plakať.

 • Michal píše:

  Ak máš peniaze tak to zaplať ostatným a aj ostatny zlodeji z vlády! A zostaň v karanténe ak sa vrátiš ty drbo mňa ten heroin čo si si dal pichnúť nezaujíma

 • Andrea píše:

  Výborne a ak chcem vziať 11 ročné dieťa do jaskyne alebo aquaparku na Slovensku, musím mu test zaplatiť napriek tomu, že sme obaja rodičia plne očkovaní. Čiže ma test bude stáť viac ako vstupné.

 • Bruno píše:

  Čistý Fašista !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*