Bulvárna tlačová agentúra sa ospravedlnila princovi Harrymu a Meghan, zo vzduchu fotili ich spálňu

16. mája 2019

LONDÝN 16. mája (WebNoviny.sk) – Britský princ Harry a bulvárna tlačová agentúra Splash News and Picture Agency sa vo štvrtok na súde v Londýne dohodli na riešení súdneho sporu v súvislosti s neštandardnými novinárskymi praktikami, ktoré narúšali súkromie Harryho a jeho manželky, vojvodkyne Meghan.

Pracovníci agentúry krúžili vo vrtuľníku nad ich spoločným obydlím a zo vzduchu fotografovali dianie v ich obývačke a spálni. Princ Harry v žalobe uvádzal, že si toto obydlie vybral „z dôvodu vysokého stupňa súkromia, ktoré ponúkalo„, ale momentálne v ňom už s Meghan „nemôžu bývať„.

Tlačová agentúra sa Harrymu ospravedlnila, súhlasila so zaplatením odškodného, ktorého výška nebola zverejnená. Zaviazala sa tiež, že už nebude takto získané fotografie „predávať, vydávať, zverejňovať ani ponúkať“ a „nezopakuje pokus fotografovať alebo filmovať zo vzduchu“ Harryho dom.

Viac k témam: žaloba
Zdroj: Webnoviny.sk – Bulvárna tlačová agentúra sa ospravedlnila princovi Harrymu a Meghan, zo vzduchu fotili ich spálňu © SITA Všetky práva vyhradené.

Obvinený Marian K. údajne riešil s Bugárom po vražde Kuciaka záchranu Ficovej vlády

15.8.2019 (Webnoviny.sk) - Béla Bugár sa krátko po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej stretol na Maldivách s Marianom K. Keď sa to prevalilo, tvrdil, že sa len pozd...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*