Donovaly museli uzavrieť, pri Korytnici sa čelne zrazil nákladiak s autom (foto)

4. mája 2021

4.5.2021 (Webnoviny.sk) – Tragická dopravná nehoda zablokovala premávku na horskom priechode Donovaly, ktorý museli po nehode uzavrieť. Informuje o tom banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti.

Podľa Operačného strediska Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Banskej Bystrici išlo o dopravnú nehodu nákladného vozidla a osobného auta na štátnej ceste I/59. K čelnej zrážke došlo v smere na Ružomberok pred odbočkou Korytnica. Podľa hasičov osoba v osobnom vozidle utrpela devastačné zranenia nezlučiteľné so životom.

Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky – sedem príslušníkov Okresného riaditeľstva HaZZ (OR HaZZ) v Banskej Bystrici s dvoma kusmi techniky a traja príslušníci OR HaZZ v Ružomberku a jedným kusom techniky, doplnili hasiči.

Viac k témam: dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Donovaly museli uzavrieť, pri Korytnici sa čelne zrazil nákladiak s autom (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Bombový útok na dievčenskú školu má až 50 obetí, k činu sa zatiaľ nikto neprihlásil (video)

9.5.2021 (Webnoviny.sk) - Počet obetí bombového útoku na dievčenskú školu v afganskom hlavnom meste Kábul stúpol na 50, pričom mnohé z nich sú vo veku 11 až 15 rokov. Inf...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*