Hasiči zasahovali pri požiari stavby v Liptovskom Mikuláši, tragédiu neprežili dve maloleté osoby (foto)

22. October 2021

22.10.2021 (Webnoviny.sk) – Hasiči momentálne zasahujú pri požiari jednoduchej stavby v osade Hlboké v meste Liptovský Mikuláš. Ako informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ), pri požiari zahynuli dve maloleté osoby.

„Hasiči po príchode na miesto zistili, že stavba sa nachádza v treťom štádiu horenia. Po vykonanom prieskume našli zasahujúci hasiči v priestoroch dve maloleté osoby bez známok života. Ďalšiu maloletú osobu posádka záchrannej zdravotnej služby previezla do nemocnice,” uviedla Križanová s tým, že na mieste udalosti zasahuje 14 hasičov z Liptovského Mikuláša, Ružomberka a z Liptovského Hrádku, ktorým sa požiar podarilo lokalizovať a aktuálne pracujú na jeho likvidácii.

Viac k témam: Deti, Obete, Požiar domu
Zdroj: Webnoviny.sk – Hasiči zasahovali pri požiari stavby v Liptovskom Mikuláši, tragédiu neprežili dve maloleté osoby (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Zomrel významný sochár Stanislav Mikuš, vo veku 68 rokov podľahol ťažkej chorobe

8.12.2021 (Webnoviny.sk) - Zomrel významný akademický sochár Stanislav Mikuš, ktorý má rozsiahly súbor sochárskych diel v architektúre, v oblasti pomníkovej a pamätníkove...

Daj vedieť svojím priateľom

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*