Matovič: boj proti Covid beriem do vlastných rúk aj napriek bláznom čo ma nenávidia

26. septembra 2020

Slovensko dnes zaznamenalo rekordný počet nakazených koronavírusom. Pozitívne testovaných bolo 552 ľudí.

K tomuto číslu sa vyjadril na sociálnej sieti Facebook aj premiér Matovič. Ten berie po troch mesiacoch opäť boj proti šíreniu vírusu do vlastných rúk. Podľa jeho slov však dosah opatrení bude vidno až o niekoľko týždňov.

„Dnes sme sa kvôli ich choromyselným blábolom o chrípôčke a nedostatku kyslíka v mozgu z rúška posunuli na ďalší rekord 552 a budú ďalšie,“ opäť slovne skritizoval ľudí, ktorí nedodržiavajú opatrenia a podceňujú koronavírus.

Od tvrdých opatrení a nepopulárnym krokom ho neodradí ani kritika veľkého množstva Slovákov, ktorí s ním nesúhlasia. „Prepáčte, ale nebudem počúvať názory ľudí, pre ktorých zdravie a smrť iných ľudí okrem nich samých nie je hodnotou. Nech si vykrikujú koľko len chcú a hecujú sa navzájom, mne sú ukradnutí. Jediní na kom mi teraz záleží sú tí, ktorí sa voči dôsledkom chorého správania bláznov nevedia sami brániť a môžu naň doplatiť zdravím a životom.“

Hitlerove ručne písané prejavy napriek námietkam predali na mníchovskej aukcii

23.10.2020 (Webnoviny.sk) - Ručne písané prejavy nacistického diktátora Adolfa Hitlera sa v piatok podarilo ...

Igor Matovič sa na včerajšej tlačovej besede vyjadril, že bude veľkým zástancom opatrení voči šíreniu koronavírusu a už viac nebude bojovať za ich zmiernenie, keďže Slováci situáciu podceňujú. Podľa neho Slováci serú na opatrenia a treba pritvrdiť.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*