Matovič nenesie zodpovednosť za nič, vyhlásil premiér Pellegrini a dôvod svojho odvolania označil za slabý

13. septembra 2019

13.9.2019 (Webnoviny.sk) – Premiér Peter Pellegrini nikdy nepočul také slabé zdôvodnenie odvolávania člena vlády. Uviedol to počas piatkovej mimoriadnej parlamentnej schôdze, na ktorej mu chce opozícia vysloviť nedôveru.

„Ak ma navrhujete odvolať len za to, že Monika Jankovská neprišla o funkciu v ten moment, ako ste si priali vy, nech sa páči, odvolávajte ma každý deň,“ dodal Pellegrini. Opozícii sa nepáči, ako sa premiér postavil k odvolaniu dnes už bývalej štátnej tajomníčky ministerstva spravodlivosti Moniky Jankovskej.

Spôsob, akým vystupuje predseda OĽaNO Igor Matovič, je spôsobený podľa predsedu vlády možno tým, že mu nebolo dopriate chodiť po Slovensku.

„Nebolo Vám dopriate, aby Vám ľudia v regiónoch ďakovali za to, čo ste pre nich urobili, ako ste pomohli riešiť ich problémy. Lebo Vy ste nič také nerobili, len luxusne sedíte v opozičnej lavici a beriete luxusný plat. Nenesiete zodpovednosť za nič, čo sa v tomto štáte deje, lebo ste žiadnu exekutívnu funkciu nezastávali. Je mi úprimne ľúto, že ste nezažili, aké je to niekomu pomôcť,“ uviedol v pléne Pellegrini.

Ľudskoprávny výbor si na prvom zasadnutí zvolil podpredsedov, opoziční poslanci neprišli

3.4.2020 (Webnoviny.sk) - Parlamentný výbor pre ľudské práva je plne funkčný a v piatok na svojom prvom zasadnutí zvolil za podpredsedov ...

Viac k témam: premiér Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk – Matovič nenesie zodpovednosť za nič, vyhlásil premiér Pellegrini a dôvod svojho odvolania označil za slabý © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*