Muža strhla voda a spadol z najväčšieho z Niagarských vodopádov, našli ho sedieť na kameňoch

11. júla 2019

11.7.2019 (Webnoviny.sk) – Kanaďan v utorok prežil pád z jedného z Niagarských vodopádov. Podľa miestnej polície ho strhla voda a on spadol zhruba z 57-metrovej výšky do divokej rieky.

Našli ho sedieť na kameňoch

Stalo sa tak zhruba o 4:00 miestneho času na okraji vodopádu Konská podkova – najväčšieho z Niagarských vodopádov.

Ako Niagara Parks Police uviedla na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter, muža videli ako prelieza oporný múr a následne padá z útesu.

Počas pátrania pod vodopádmi ho našli „sedieť na kameňoch“ so zraneniami, ktoré ale neboli život ohrozujúce. Následne ho vzali do nemocnice.

Danko avizuje ďalšie zmeny volebných pravidiel, novelizovať chce aj Trestný zákon

17.7.2019 (Webnoviny.sk) - Parlament bude na jeseň pokračovať v zmenách volebných pravidiel pre politické strany. V rozhovore pre agentúru SITA to uviedol predseda NR SR ...

Musel minúť veľké balvany

Jim Diodati, starosta Niagara Falls v kanadskom Ontáriu, sa pre americký denník Buffalo News vyjadril, že k mužovmu prežitiu prispela vysoká úroveň hladiny vody.

Keď je Erijské jazero vyššie a robustnejšie prúdi do Ontárijského jazera, šanca vyhnutia sa obrovským balvanom pod Konskou podkovou je väčšia. Jediný spôsob ako prežiť taký pád je minúť veľké kamene dole. V tomto prípade to hádam tento jednotlivec bude vnímať ako požehnanie,“ povedal starosta.

Niagarské vodopády, ktoré ležia na hranici USA a Kanady, ročne navštívia milióny turistov. Mnoho ľudí tam pritom našlo svoju smrť, ale niektorým sa pád z vodopádov podarilo prežiť. Podľa Buffalo News sa tam podľa odhadov ročne zabije 25 ľudí.

Viac k témam: Niagarské vodopády
Zdroj: Webnoviny.sk – Muža strhla voda a spadol z najväčšieho z Niagarských vodopádov, našli ho sedieť na kameňoch © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*