Petržalka otvorila parkovisko na Röntgenovej ulici, chce tak vyriešiť dlhodobo kritickú situáciu

14. marca 2019

Bratislava 14. marca (WebNoviny.sk) – Parkovisko na Röntgenovej ulici v bratislavskej mestskej časti Petržalka je už prístupné obyvateľom. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa mestskej časti Mária Halašková.

Dlhodobo kritická situácia

Veríme, že parkovisko vyrieši dlhodobo kritickú situáciu s parkovaním v tejto lokalite, kde parkovali autá návštevníkov a zamestnancov neďalekého administratívneho komplexu,“ uviedol starosta Petržalky Ján Hrčka.

Parkovisko s plochou 1 840 metrov štvorcových má kapacitu 76 parkovacích miest. Stavebníkom bola mestská časť, do prevádzky ho uviedli 7. marca.

Vybudovali aj príjazdovú cestu

Verejnosť tak môže využívať 76 kolmých parkovacích miest, z ktorých štyri sú určené pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu a orientácie,“ doplnil Hrčka.

Pre Dankovu SNS nie je podstatné, čo hovorí Pellegrini, lebo premiérom sa stal zhodou náhod

BRATISLAVA 24. marca (WebNoviny.sk) - Pre Slovenskú národnú stranu (SNS) nie je podstatné, čo rozpráva premiér Peter Pellegrini (Smer-SD) v televíznych reláciách....

V rámci prác vybudovali aj príjazdovú cestu na parkovisko, kanalizáciu a osvetlenie, v ostrovčekoch medzi parkovacími miestami vysadili jasene.

Viac k témam: parkovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Petržalka otvorila parkovisko na Röntgenovej ulici, chce tak vyriešiť dlhodobo kritickú situáciu © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

sitelement

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*