Právnička prehrala peniaze od svojich investorov v Las Vegas

21. februára 2023

Právnička z Los Angeles v Spojených štátoch bola obvinená z údajného podvodu viac ako 10 miliónov dolárov od jej firmy. Podľa obžaloby si potom za peniaze spoločnosti prenajala luxusný hotel v Las Vegas a nepretržite stávkovala.
Blonďavá, pohľadná právnička viedla americké oddelenie britskej banky LDR International.

Podľa obžaloby Najvyššieho súdu južnej Kalifornie Kingová zariadila pôžičky pre VIP zákazníkov v Spojených štátoch. Ale strčila peniaze do vrecka a premrhala ich v mekke kasín v Las Vegas! V celkom 97 prípadoch vraj spreneverila 10,2 milióna dolárov (cca 9,6 milióna eur), aby mohla financovať rozmarný životný štýl.

Selfie, keď bolo všetko v poriadku so svetom! Právnička (vpravo) s veľkými slnečnými okuliarmi a jej pes na sedadle spolujazdca v aute.(Obrázok: Americký okresný súd Central District California)

Kingová veľkú časť prehrala – za to si prenajala izbu v luxusnom hoteli Wynn v Las Vegas, aby sa mohla venovať hazardným hrám 24 hodín denne počas šiestich mesiacov.

Teraz má advokátka dvadsať dní na to, aby peniaze vrátila. Inak sa bude musieť brániť na súde. Podľa jej vlastných vyhlásení je Sara Kingová na mizine – a zdá sa, že ani nemá žiadny prehľad. Pred dvoma týždňami podľa Law & Crime poslala svojmu bývalému zamestnávateľovi e-mail o pôžičku. Chcela získať späť stratené peniaze.

Foto: ilustračné

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*