Premiér Matovič varuje: Ak neprídete na testovania, otvoríme obchody len jeden deň v týždni a bude lockdown!

19. októbra 2020

Premiér Igor Matovič v posledných hodinách apeluje na ľudí s tým, že je nutné zúčastniť sa celoplošných testovaní na koronavírus. Inak príde masívne obmedzenie života Slovákov.

V Televíznych novinách Markízy sa napríklad vyjadril, že ak ľudia neprídu na testovania v potrebnom počte, na Slovensku sa pravdepodobne zavedie lockdown. To bude mať veľmi silne negatívny dopad na každodenný život Slovákov. Obmedzené môžu byť napríklad otváracie hodiny a dokonca dni obchodov. Takto by sme si mohli ísť nakúpiť len raz za týždeň. Tí, ktorí sa ho nezúčastnia, budú zo strany štátu niesť v blízkej budúcnosti osobné následky.

„Ja by som bol najradšej, aby prišlo 99 % ľudí dobrovoľne. Keď niekto na test nepríde, nebude požívať výhody, ktoré budú vyplývať zo zmien niektorých zákonov,“  uviedol Matovič.

zdroj: refresher.sk

Trať v Jasnej je pripravená tak dobre ako v Kitzbüheli, jej dĺžku konzultovali aj s koučom Vlhovej

6.3.2021 (Webnoviny.sk) - Víkendový Svetový pohár alpských lyžiarok v Jasnej možno bude mať problém s počasím (z toho dôvodu sa napokon pôjde v sobotu slalom a až v nedeľ...

Daj vedieť svojím priateľom

21 komentárov na “Premiér Matovič varuje: Ak neprídete na testovania, otvoríme obchody len jeden deň v týždni a bude lockdown!

 • Milan píše:

  Ľudia,veđ sa už zobudte dokedy budeme ešte trpieť pre toho psychopata?Už sa mal dávno škvariť v pekle.

 • frantisek píše:

  Tetno idiot nebojkuje s narodom, ale proti nemu. Nieco ako „nesuhlasis s mojim nazorom? mas zakaz! na vsetko a vsade. Len primitiv moze konat z pozicie sily a moci. A este proti vlastnemu narodu. Drbo pripeceny…

 • Vladimír píše:

  Je mi ľúto jeho detí, v škole to asi nemajú ľahké.

 • Marrin Kubinec píše:

  „Keď niekto na test nepríde, nebude požívať výhody, ktoré budú vyplývať zo zmien niektorých zákonov“ … to som zvedavý na tie zmeny zákonov. Alebo bude len jeden zákon, tzv. Lex Corona a to bude taký „override“ ústavy Slovenskej republiky, nadradený všetkým ostatným zákonom, zbavujúci občanov akýchkoľvek ústavných práv.

  Pán Matovič si neuvedomuje, že ľubovôľa rovná sa anarchia: „Ja som si zrazu zmyslel, že ideme plošne testovať.“

 • Marian píše:

  Nech už ide do …. matelko, že vraj dobrovolne a takto sa vyhraza, kde je teraz caputova, kde sú naše práva. Všetko je to len matovičov vymisel.

 • Henrieta píše:

  To akože prémie sa vyhráža? Nevie že sa dopúšťa trestného činu? Nech si teda naštuduje ústavu SR a trestný zákon SR. Alebo si myslí že Slováci sú hlúpi? Ani polícia nemá právo žiadať od nás neg.test. Pretože je to protiprávne.

 • juraj píše:

  nam sa tu ziadny trpak a dementovoč nebudu vyhražať…to nech sa doma tej svojej kobyle.

 • Bibiana píše:

  Nemám rada politiku na Slovensku, ale je mi luto všetkých týchto ľudí, ktorí tu pridávajú komentáre a sú plní nenávisti. Tieto komentáre reprezentujú len našu zaostalosť a môžeme sa len za ne hanbiť. Sú primitívne! V Luxemburgu je celoplošne testovanie už dávno zavedené a ľudia sa na to pozerajú pozitívne a sú vďační. Máte byt testovaní zadarmo, ale stále musíte nadávať a vyvršovať si svoj nespokojný život na verejných portáloch, radšej ako niečo zmeniť vo svojom vnútri a zivote. Normálne mi je toho Matovica luto, dostal sa do politiky vo veľmi ťažkom obdobím a toľko hnusných nadávok a urážok. Smer sa teraz bude len usmievať a vychutnávať di tuto situáciu. Smer-vláda, ktorá zobrala Slovensku, čo len mohla. Ľudia zamyslite sa predtým ako niečo napíšete a otvorte si trochu srdcia a začnite používať mozog.

 • Inge píše:

  To je uz zase jeden „uzasny“ napad.
  V ten jeden den sa nahrnu vsetci do tych obchodov, bude tlacenica navyse sa tam ludia pobiju a bude niekolkonasobne viac nakazenych ako teraz.
  Logika sa asi nepriateli s tymto panom co to vymyslel.
  Keby radsej zaval vyuzivat tie testy co nakupil na hraniciach a tam kde je to nutne ako su zdravotnici, opatrovatelia, ucitelia mal by lepsie ststistiky.
  Silou sa nikdy nic nevyriesilo. Na ucinne riesenie treba chladny roxum a nie emotivne jednanie.

 • Uz sme v rici? píše:

  Treba sa postaviť pred testovacie strediska a vyžiadať si referendum za odvolanie toho trtka… Aj tak sa dá tento cirkus využiť, kde sú všetky tie strany?

 • Peter píše:

  Prestaň ty si už skončil chudáčik

 • Milan píše:

  Matovic uz stratil svojho nepriatela, ktorim bola vzdy byvala vlada a preto sa jeho novym nepriatelom stal narod ktori sa nechce stat podriadenym jeho nariadeniam.

 • Ivan píše:
  Váš komentár čaká na schválenie.

  Matovič, ty nie si môj premier a tvoja vláda tiež nie mojou a tiež nie vládou Slovákov. Hneď ako si vyhral voľby, vďaka ohlúpenej časti národa skorumpovanými médiami a ovplivnenými osadnikmi Polakom, za teplý flek EU parlamente, hneď si utekal na Americkú ambasádu a nik nevie, načo a prečo, iba ty a určite Kolár ktorý keď tam bol pred časom, tiež odmietol novinárom odpovedať, o čom tam bola reč. Vy nie ste hodní tohto národa a vobec nie hodní jeho dôvery. Neviem ako kto ale ja sa v žiadnom prípade nedám testovať a vôbec nie očkovať, na pokyn vlády ktorá koketuje cudzími mocnosťami toho najhoršieho mena na tejto planéte a osobami ako je Merkelová a ešte nechať si zavádazať do dýchacích otvorov a tela, produkty v ktorých má prsty vyľudňovateľ planéty Bill Gates. Radšej Matovič odprataj sa aj z tvojou vladou podvodníkov a plagiátorov čím skôr, lebo už kopec vašich nezákonností a šliapaní po ľdských právach, pomaly napĺňa doživotie v Ilave.

 • Peter píše:

  Kokot jeden čo si to dovoľuje ku slovákom???Jeho kokotiny su mi ukradnuté!!!!!!Nech ide baliť vydáte ženy ako to robil pred mnohými rokmi!!!!!!

 • Jozef píše:
  Váš komentár čaká na schválenie.

  AK MÁ IGOR MAKOVIČ PRÁVO TLAČIŤ NA NÁS SO ZÁMIENKOU MIMORIADNEJ SITUÁCIE, TAK MY MÁME TO ISTÉ PRÁVO VOČI NEMU! Sú tu dôležité fakty

  Je to podvodník od kosti, ktorý nedosiahol možno ani maturitu čestným spôsobom. Vysoká škola – podvod. Dôvod? – Pracoval už na ďalšom projekte – ďalších podvodoch. A postupne sa úspešne vypracoval na politika, ktorého si národ „vyžiadal“ kvôli sľubom, ktoré sú odjakživa zrnom pre slovenský národ. Dostal obrovskú moc a práva. ALE… každá moc a práva majú svoju rovnocennú druhú stranu mince a tou je rovnako veľká zodpovednosť! Ak má niekto vlastné dieťa, kto má najväčšie právo na toto dieťa ako jeho vlastný rodič/ka? a kto v celom vesmíre má zároveň väčšiu zodpovednosť za dieťa ako jeho rodič/ka? Preto je právo a moc vyvažovaná vždy zodpovednosťou. Ak má niekto práva, má rovnako veľké povinnosti. A to platí aj naopak! Ak máme povinnosť riadiť sa pokynmi človeka ktorému „sme dali“ moc, máme právo ho aj zvrhnúť v momente keď prejaví nepoctivosť. Naopak, občanovi bolo odcudzené právo aj na obyčajný protest odsúhlasený aj väčšinou populácie! Toto sú naše práva. Teraz poďme k zodpovednosti všetkých politikov – každý mal plnú hubu sľubov, za ktorú teraz nikto z nich nenesie zodpovednosť. Kde sa stratil v ľuďoch pocit práva?! Zobuďme sa konečne! Nikde v ústave nie je zapečatená zodpovednosť za podmienky na základe ktorých člen vlády vstupuje do politiky. Volebný proces je len prešpekulovaná hra zahŕňajúca stratené hlasy. Pravidlá tejto hry a výsledok volieb neskutočne skresľujú skutočný obraz preferencií. Navyše neobsahuje veľmi dôležitú skutočnosť – a to voľbu možnosti, že ktorého človeka v politike nechcem! Aj toto by sa malo zohľadniť, pretože aj odmietanie má v niečom svoj reálny a racionálny základ. Voľby by nemali prebiehať štýlom „v tombole jsem vyhrál netopíra“

  A teraz k aktuálnej veci. Veľký Igor sa rozhodol odobrať biologickú vzorku z tela každého občana Slovenskej republiky. Tým, ktorým netreba vysvetľovať, že bežné chrípkové epidémie sú 30 násobne rozsiahlejšie ako súčasná tzv. pandémia a nikdy pri nej zdravotníctvo nekolabovalo, pretože nemocnice neboli preplnené zdravými ľuďmi vyplašenými na smrť, že majú chrípku a zdraví personál nemocnice nehral doma playstation v karanténe, chcem povedať toto.. Všade sa teraz oháňa s ochranou osobných informácií a súhlasom s ich spracovaním. A to ide iba o obyčajné čísla. aj obyčajné čísla sa dajú zneužiť, a teraz ide o odoberanie biologického materiálu, ktorý obsahuje našu DNA informáciu! DNA je molekula dlhá 2 metre a tá obsahuje už o niečo viacej čísel ako máme v dokladoch. Toto je vážna vec a pripájam k tomu video, aby ste vedeli o čo ide pre tých, ktorí to nepoznajú. Učí sa o tom dnes na bežných vysokých školách. Potom treba spomenúť fakt, že vakcíny, ktoré sa pripravujú je niečo úplne nového ako doteraz. A teraz zaujímavá náhoda – budú to DNA vakcíny! Z dielne Billa Gatesa. Prečo také masívne testovanie len pcr? Nestačili im dáta na vytvorenie zámienky zobrať nám slobody a práva, ale potrebujú niečo ešte viac! Čo to je? Ospravedlňujem sa inkvizícii, že nabádam ľudí premýšľať, ale ľudia majú na to plné právo! V záujme svojej BEZBEČNOSTI. Igor si od začiatku svojej kariéry usilovne budoval meno, v ktorom nikdy nezaprel podvodníka, čo bez podvodu neuvarí ani polievku. Spolu s médiami, ktoré starostlivo selektujú pravdu sa stali masovými zločincami a podvodníkmi najhrubšieho kalibru v republike. To čo tu vystrájajú dnes, sme tu nemali od čias Hitlera. Tento krát idú zasahovať priamo do nášho ľudského tela a zbierať najcitlivejšie informácie o nás. Informácie, ktoré sa nás bytostne dotýkajú a nebude možnosť voľby, ALE ani možnosť podpísať súhlas so spracovaním údajov. Z toho by mohlo vyplývať, že sú dokonca aj právne napadnuteľní. Toto nech prešetria právnici.

  Takže ak sa celá sebranka spolu s hladným hygienikom dožadujú nutného odobrania biologického materiálu, otázka znie:
  „Sú oni mierkou najvyššieho dobra, spravodlivosti a pravdy“, že MY im musíme odovzdať svoju „dušu aj telo“?

  „…Blesky hromu, vzbudzujú ho k tomu…. Zdieľajte!

  https://www.youtube.com/watch?v=8CI60EDKVdU&feature=youtu.be&t=3405

 • Miriam píše:

  Od doby čo sa ukázal na scéně, len očierňuje ostatných, aj keď tí ostatní nie sú takisto bez viny .Na každého kto s ním nesúhlasí nadává a chce ho odstrániť, alebo mu nadává do fašistov a extrémistov ale on je snáď horší ako ty ostatní, ktorých mená si vzal do huby. A ešte robí zo svojich občanov debilov? Kto mu dal právo takto šikanovať a vydierať ľudí? Kto si kde toto dovolil indě v Európe, čo si teraz dovoľuje on?

 • Peter Nevláčil píše:

  Roky klamal národ,
  že chce odstrániť zlodejov.Dostal 25 %
  Slováci uverili napr.tej vile vo Francúsku.
  Teraz keď dostal K.O. od konkurencie že Provízia ide do Trnavy a nie na Cyprus !
  Vyhráža sa, a hrubo nadáva.
  Ako čistý diktátor dokonca vydiera národ!
  Keď mu nedoprajú pod zamienkou falošnej starostlivosti
  Odhalil svoju pravú tvár .
  ODSTÚP ! SKLAMAL SI !

 • Xxx píše:

  Ak má byt celoplošné testovanie …..začali ste vlastnou rodinou?? Otestovali ste si rodinu?? To je vrchol všetkého , Pán premier sa verejne vyhráža je to trestné a nikto s tým nič nerobi….to je totálne na hlavu

 • Vladimír Vacek píše:
  Váš komentár čaká na schválenie.

  SVIŇA

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*