Premiér Pellegrini skončil v nemocnici, na Facebooku zverejnil fotografiu

23. februára 2020

23.2.2020 (Webnoviny.sk) –

  • aktualizované 23. februára 11:16

Predsedu vlády SR a volebného lídra strany Smer – sociálna demokracia Petra Pellegriniho v sobotu v noci hospitalizovali v Nemocnici sv. Michala v Bratislave. Dôvodom je akútna infekcia horných dýchacích ciest spojená s vysokými teplotami. Vzhľadom na svoj zdravotný stav premiér dočasne ruší všetok svoj program. Agentúru SITA o tom informoval Tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR.

Informáciu potvrdil aj samotný premiér na sociálnej sieti a priložil aj fotku, ako leží na nemocničnom lôžku. „Ako vidíte, v najnevhodnejšej chvíli ma zradilo zdravie. Už posledné dva týždne som sa trápil s rozsiahlou infekciou, no snažil som sa napriek tomu v tejto hektickej dobe ďalej pracovať. V piatok som ešte absolvoval rýchlu cestu do Bruselu na dôležité rokovanie k rozpočtu Európskej únie. Žiaľ, všetko si to vypýtalo svoju daň a od včera večera som hospitalizovaný v bratislavskej nemocnici. Ďakujem lekárom i sestričkám, ktorí sa o mňa postarali, a verím, že sa čím skôr budem môcť vrátiť k svojej práci pre Slovensko,“ napísal Pellegrini.

Pellegrini neprispeje ani cent, Matovičov fond považuje za reklamný ťah

1.4.2020 (Webnoviny.sk) - Podpredseda Národnej rady SR (NR SR) Peter Pellegrini považuje zriadenie Fondu vzájomnej pomoci na Úr...

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: hospitalizácia
Zdroj: Webnoviny.sk – Premiér Pellegrini skončil v nemocnici, na Facebooku zverejnil fotografiu © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*