Aktualizovane Program

TV program BN Televizija dnes

Pondelok 21. 9. 2026

Pondelok21. septembra 202622:09

Práve vysiela

BN Televizija
Exatlon
Teraz vysiela

Exatlon

44 %

Ešte 51 min.

  • Dnevnik 3
  • Grad na granici
  • Dnevnik 2

Celý program BN Televizija – dnes

  1. Muzički izlog

    30 min.

    Muzički program BN TV.

  2. Dobro jutro, Srpska

    3 h 45 min.

    (Dobro jutro, Srpska) Jutarnji program BN televizije.

  3. Poreznik Gavro

    35 min.

  4. Krunska 11

    45 min.

  5. Muzički izlog

    25 min.

  6. Novosti

    5 min.

  7. Noćna priča

    1 h 55 min.

  8. Dnevnik 1

    20 min.

    (Dnevnik BN).

  9. Vjetrovi ljubavi

    Film202440 min.

  10. Lejla

    Film20241 h

    Leyla, opuštěná svou nevlastní matkou po otcově novém sňatku, se po letech vrací, aby se pomstila. Její výprava se však stává emotivní cestou plnou lásky a boje proti ženě, která jí zničila život.

  11. Danas u Srpskoj

    30 min.

    Informativna emisija BN televizije o aktualnim događanjima u Republici Srpskoj.

  12. Exatlon

    1 h 30 min.

    (Exatlon Srbija). Exatlon je planetarni izazov i najveći sportsko-takmičarski televizijski format koji je startovao i u Srbiji! Exatlon je mesto gde učesnici testiraju snagu, izdržljivost, inteligenciju i hrabrost da bi postali ultimativni pobednik. Spremi se za najveće izazove, neizvesne duele i pravu borbu snage i…

  13. Dnevnik 3

    20 min.

  14. Grad na granici

    Film198940 min.

    The adventures of the inhabitants of a western town that straddles the Canadian-American border. Awards: 8 nominations See more >> User Reviews: One time writer See more (21 total) >> Cast (Series Cast Summary - 3 of 25) Richard Comar ... Marshal Jack Craddock (78 episodes, 1989-1991)John H.…

  15. Dnevnik 2

    30 min.

  16. BN koktel

    1 h 30 min.

    Bojan Belić će i u novoj sezoni emisije "BN koktel" ugostiti sjajne goste sa estrade.

  17. Dnevnik 3

    20 min.

  18. Dobitna kombinacija

    1 h 30 min.

    Muzička emisija na BN televiziji u kojoj ćete na nesvakidašnji način upoznati profesionalce iz svijeta muzike, glume, novinarstva i šou biznisa. Kroz emisiju će vas voditi dobra energija, za muziku će biti zaduženi samo najbolji. Nedjeljom uveče upoznajte našu "Dobitnu kombinaciju".

  19. To sam ja

    30 min.

    Ne propustite najistaknutije estradne umjetnike i muzičare.

  20. Muzički izlog

    40 min.

    Muzički program BN TV.

Večerný program BN Televizija

Zajtra večer na BN Televizija

Program na zajtra
  • Danas u Srpskoj
  • Krunska 11
  • Dnevnik 2
  • Ljubomora
  • Exatlon
  • Dnevnik 3

O stanici BN Televizija

Kompletný TV program stanice BN Televizija na pondelok 21. 9. 2026. Hlavný večerný program začína o 21:30 reláciou Exatlon. V programe je 3 filmy.

  • Aktuálne programyAutomaticky aktualizované
  • 1298 TV stanícSlovenské, české aj zahraničné
  • Prehľadné zobrazenieJednoduché a rýchle vyhľadávanie
  • Dostupné na všetkých zariadeniachPočítač, tablet aj mobil