Video: Polícia objasňuje zneužitie platobnej karty, pátra po mužoch z kamerových záznamov

15. apríla 2019

BRATISLAVA 15. apríla (WebNoviny.sk) – Policajti objasňujú prípad zneužitej platobnej karty. Neznámy páchateľ v obchodnom centre na Einsteinovej ulici v bratislavskej Petržalke použil platobnú kartu, ktorú pravdepodobne našiel, a bezkontaktne ňou zaplatil za kúpený tovar.

Ako agentúru SITA informoval bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, v súvislosti s objasňovaním tohto činu pátra polícia po dvoch mužoch z kamerových záznamov, ktorí by mohli pomôcť k objasneniu uvedeného skutku.

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli pomôcť pri ich vypátraní, je možné oznámiť na linke 158, na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne prostredníctvom súkromnej správy na facebookovom profile polície.

Útok na Srí Lanke je prejavom nenávisti proti celému ľudstvu, reaguje Kiska

BRATISLAVA 21. apríla (WebNoviny.sk) - Nedeľňajší útok na Srí Lanke, počas najväčšieho kresťanského sviatku, je prejavom nenávisti nielen proti nevinným kresťanom, ale pr...

Viac k témam: polícia pátra
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Polícia objasňuje zneužitie platobnej karty, pátra po mužoch z kamerových záznamov © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*