Z Indie sa do Francúzska dostanete ťažšie, krajina sprísňuje podmienky pre cestujúcich

21. apríla 2021

21.4.2021 (Webnoviny.sk) – Francúzsko uvalí nové reštrikcie voči cestujúcim prichádzajúcim z Indie s cieľom bojovať proti nákazlivému variantu koronavírusu, ktorý sa šíri v tejto krajine.

Reštrikcie na cesty z Indie sú dodatočným opatrením k už skôr ohláseným obmedzeniam pri cestách z Brazílie, Argentíny a Čile, ktoré sa začnú uplatňovať od soboty. Patriť k nim bude povinná 10-dňová karanténa.

Hovorca francúzskej vlády Gabriel Attal zároveň potvrdil, že krajina od 3. mája zruší zákaz vnútroštátneho cestovania. Naďalej však vo Francúzsku bude platiť zákaz nočného vychádzania od 19.00 do 6.00.

Obchody nepredávajúce základné tovary, ktoré sú zatvorené od začiatku čiastočného lockdownu vyhláseného začiatkom apríla, sa neotvoria skôr ako v polovici mája, dodal hovorca.

Tatar nazbieral tri mínusky, ale zahrá si v play-off NHL. McDavid a Draisaitl pokorili ďalšiu métu (video)

11.5.2021 (Webnoviny.sk) - Posledné štvrté postupové miesto do play-off z tzv. Kanadskej divízie NHL si vybojoval tím ...

Viac k témam: cestovanie, Koronavírus, lockdown, mutácia koronavírusu, núdzové opatrenia, pandemické opatrenia
Zdroj: Webnoviny.sk – Z Indie sa do Francúzska dostanete ťažšie, krajina sprísňuje podmienky pre cestujúcich © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*