Andy Murray môže prísť o Australian Open, pár dní pred odletom sa nakazil koronavírusom

14. januára 2021

14.1.2021 (Webnoviny.sk) – Skúsený britký tenista Andy Murray mal iba niekoľko dní pred plánovaným odletom do Austrálie pozitívny test na ochorenie COVID-19.

Viac o téme: Koronavírus

Z koronavírusu sa lieči doma

Trojnásobný grandslamový šampión sa podľa zdroja blízkeho agentúre AP izoloval v domácom prostredí a verí, že sa mu dostatočne skoro podarí prekonať koronavírus, aby napokon odletel do Melbourne a v krajine podstúpil povinnú 14-dňovú karanténu pred začiatkom Australian Open.

Prvý grandslamový turnaj sezóny by sa mal začať 8. februára.

Pomáhali ste pri plošnom testovaní? Odmena vás neoberie o nárok na pandemický rodičovský príspevok

20.1.2021 (Webnoviny.sk) - Odmena za činnosť vykonávanú pri plošnom testovaní nebude dôvodom na zánik nároku na pandemický rodičovský príspevok. V stredu o tom rozhodla v...

Na Australian Open dostal voľnú kartu

Zdravotnými problémami sužovaný Andy Murray si účasť na AO nevybojoval na základe postavenia v rebríčku ATP ani cez kvalifikáciu, od organizátorov podujatia však dostal voľnú kartu. Vlani 33-ročný glasgowský rodák v Melbourne absentoval, na Roland Garros v Paríži vypadol v prvom a na newyorskom US Open v druhom kole dvojhry mužov.

Andy Murray sa v Melbourne až päťkrát prebojoval o singlového finále, ale ani raz nad hlavu nezdvihol víťaznú trofej.

Viac k témam: Austrialian Open, COVID-19, karanténa, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk – Andy Murray môže prísť o Australian Open, pár dní pred odletom sa nakazil koronavírusom © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*