Spolupráca

Využite silu a potenciál spoločnosti aktualizovane.sk pre rast vášho biznisu. Sme odborníci v oblasti prevádzky internetových médií a poskytujeme efektívne marketingové riešenia pre zadávateľov reklamy.

S naším priestorom máte možnosť dosiahnuť väčšiu viditeľnosť a zvýšiť svoju online prítomnosť. Sme tu, aby sme vám pomohli rozvíjať váš biznis a dosiahnuť lepšie výsledky. Využite naše skúsenosti a profesionálny prístup pre efektívnu propagáciu vašej značky a produktov.

Náš tím odborníkov vám poskytne individuálne riešenia a prispôsobíme sa vašim potrebám a cieľom. S nami môžete získať prístup k širokej a aktívnej online komunite, ktorá je pripravená objavovať nové značky a produkty.

Zlepšite svoje podnikanie s pomocou aktualizovane.sk. Kontaktujte nás ešte dnes a spoločne nájdeme najlepšie riešenie pre váš biznis. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli dosiahnuť úspech a rast vašej značky.

Mesačná návštevnosť

1 230 000

Mesačne reálnych užívateľov (RU)

700 000

Fanúšikov na Facebooku

1 150 000+

.

Naše Weby:

Naše služby:

PR články na vysokej úrovni.

Platený obsah – samostatne zvýraznená kategória

Spätné odkazy v článkoch.

Reklamné priestory na stránkach.

Reklamné priestory v článkoch

Príspevky na Facebooku.

Facebook súťaže.

Reklamné kampane.

Kontaktovať pre ponuku

Ukážka úspešných propagácií na Facebooku
Úspešný produkt: Handy brand

Táto reklama je zobrazená ako prvá pri otvorení článku na mobilných zariadeniach, ešte pred načítaním obsahu, zabezpečujúc profesionálny vzhľad a výraznú prítomnosť. Účinnosť produktu je 99%.