Dve autá havarovali v tuneli Sitina v smere do Petržalky, jedna osoba zostala zakliesnená

23. februára 2020

23.2.2020 (Webnoviny.sk) – V tuneli Sitina došlo v nedeľu k dopravnej nehode dvoch osobných motorových vozidiel. Na mieste zasahuje 15 hasičov s troma kusmi hasičskej techniky. V jednom z vozidiel sa nachádza zakliesnená osoba, ktorú hasiči vyslobodzujú.

Agentúru SITA o tom informovalo Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Bratislave. Tunel je v smere do Petržalky neprejazdný.

„Dnes bola krátko po pol piatej hodine nahlásená dopravná nehoda viacerých motorových vozidiel v tuneli Sitina v Bratislave v smere z Malaciek do Petržalky. Po príjazde hasičov bolo prieskumom zistené, že ide o dopravnú nehodu dvoch osobných motorových vozidiel, pričom v jednom sa nachádza zakliesnená osoba. Hasiči momentálne osobu z vozidla vyslobodzujú a ďalším účastníkom poskytujú prvú pomoc,“ objasnili hasiči.

Viac k témam: dopravná nehoda, tunel Sitina
Zdroj: Webnoviny.sk – Dve autá havarovali v tuneli Sitina v smere do Petržalky, jedna osoba zostala zakliesnená © SITA Všetky práva vyhradené.

V minulom volebnom období schválil parlament viac ako štyristo zákonov, ten posledný tesne pred voľbami

29.3.2020 (Webnoviny.sk) - Parlament v minulom volebnom období 2016 – 2020 schválil 447 zákonov, z toho bolo 318 vládnych návrhov, 127 poslaneckých a parlamentné výbory p...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*