Farebné sady do postieľky vám uľahčia rozhodovanie

28. apríla 2022

Farebné sady do postieľky

Čakáte prírastok do rodiny a už sa neviete dočkať kedy budete vyberať doplnky do postieľky? Alebo ste sa už na túto úžasnú činnosť dali a neviete sa rozhodnúť? Máme pre vás výbavu do postieľky, ktorá vám uľahčí rozhodovanie.

Pri výbere detskej postieľky sa pozornosť venuje najmä tomu, ako bude toto miesto vyzerať a čo všetko vybrať, aby pôsobilo najlepšie. Detská postieľka je miestom, v ktorom bude dieťa tráviť mnoho času, najmä v prvých mesiacoch života.  Je preto dôležité vybaviť ju tak, aby bola nielen funkčná, ale aj pekná. Pokiaľ sa pri výbere doplnkov do postieľky nebudete vedieť rozhodnúť, siahnite po výbave do postieľky, ktorá zabezpečí maximálnu spokojnosť každej mamičky.

Sady do postieľky z drevko obsahujú vybavenie, ktoré na začiatku života dieťatko potrebuje najviac. Vyberte si 3,4,5 aj 7 dielne sety, v ktorých nájdete spolu zladené prvky od plachty až po mantinel nad detskú postieľku. Napríklad 6-dielna súprava do postieľky obsahuje obliečku na perinku. Obliečku na vankúšik, ochranný mantinel  a 3-dielnu výplň do mantinelu.

Dievčenské aj chlapčenské motívy

Na drevko si môžete vybrať sady do postieľky v rôznych farbách a dizajnoch. Či už ladíte postieľku pre dievčatko alebo pre chlapca, vybrať si môžete zo širokej farebnej škály. Nájdete tu modré sady, biele sady, ružové aj smotanové sady do postieľky. Sú vyrobené z kvalitnej bavlny, ktorá sa postará o maximálne pohodlie dieťatka pri spánku. Bábätko by malo spávať pod vzdušnými perinami, ktoré zaistia cirkuláciu vzduchu aj počas letných nocí.

Sady do postieľky obsahujú aj mantinel do postieľky, ktorý vyniká viacerými funkciami. Mantinel tvorí akési ochranné hniezdočko, vďaka ktorému sa ku dieťatku nedostane prievan. Ďalšou funkciou je ochrana dieťaťa pred buchnutím alebo odretím hlavičky o konštrukciu postieľky. Mantinel je ľahko nastaviteľný a jednoducho sa o postieľku pripevňuje.

Vyberte si sady do postieľky 120 x 60 cm alebo sady do postieľky 140 x 70 cm. Okrem toho na drevko nájdete aj sady do detských kolísok 90 x 41 cm. Výber detských lôžkovín je pre bábätko veľmi dôležitým krokom. Kvalitné sady do postieľky prispievajú k správnemu zdravému vývinu dieťatka.

Prečítajte si: Zoznam vecí, ktoré potrebujete pre bábätko.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*