Foto: V Ľubovnianskych kúpeľoch horela výrobná hala, hasiči s ohňom bojovali niekoľko hodín

11. februára 2019

BRATISLAVA 11. februára (WebNoviny.sk) – Na viac ako 300 tisíc eur odhadli škody po pondelkovom požiari v závode na výrobu minerálnej vody v Ľubovnianskych kúpeľoch. Hasiči s ohňom bojovali niekoľko hodín. Do závodu ich vyslali pred 02:00.

Ako agentúru SITA informovala Zuzana Farkasová z Prezídia HaZZ, horel sklad s PET fľašami a kartónmi, plamene sa rozšírili aj do výrobnej haly a zasiahli výrobné stroje. Na mieste zasahovali profesionáli z Ľubotína a Kežmarku a dobrovoľní hasiči z Novej Ľubovne a Podolinca.

Požiar lokalizovali až po piatich hodinách a úplne sa im ho podarilo zlikvidovať tesne pred ôsmou hodinou. Na miesto vyslali expertíznu skupinu na zisťovanie príčin vzniku požiaru.

Viac k témam: hasiči, Hasičský a záchranný zbor (HaZZ), požiar
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: V Ľubovnianskych kúpeľoch horela výrobná hala, hasiči s ohňom bojovali niekoľko hodín © SITA Všetky práva vyhradené.

Foto: Zlodeji si odniesli stovky škatuliek cigariet, kamery zaznamenali dve podozrivé osoby

19.7.2019 (Webnoviny.sk) - Polícia objasňuje krádež v predajni tabaku v obchodnom dome na Malinovského ulici v Novom Meste nad Váhom. Ukradli tu škatuľu, v ktorej bolo 50...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*