Horúca správa! Do škôl budú môcť ísť deti všetkých rodičov, čo na to potrebujete?

4. marca 2021

Podľa nových vládnych nariadení sa so sprísnením opatrení mala obmedziť možnosť dochádzky do školy. Všetko je však inak.

Do škôl sa od pondelka podľa nových sprísnených opatrení mali dostať len deti rodičov, ktorí pracujú v kritickej infraštruktúre a nemôžu pracovať z domu. To sa však mení. Nakoniec budú môcť takto činiť aj deti rodičov, ktorí pracujú vo všetkých sférach.

Žiaci majú od 5.00 do 20.00 h výnimku na cestu do školy. Jeden rodič alebo zákonný zástupca žijúci v spoločnej domácnosti so žiakom materskej školy, prvého stupňa základnej školy alebo žiakom špeciálnej školy však naďalej potrebuje negatívny test. Otestovať sa musia dať aj starší žiaci a študenti s prezenčnou výučbou. Test potrebuje aj osoba, ktorá žiaka sprevádza do školy. Do školy môžu s negatívnym testom chodiť študenti niektorých ročníkov vysokoškolských medicínskych programov.

Doprajte si malú radosť. Opäť sa môžete tešiť na Hriešne dobré nákupy

20.4.2021 (Webnoviny.sk) - Nový spoločný začiatok, autentickosť, zmysluplnosť či inšpirácia – to sú kľúčové esencie, ktoré vystihujú tohtoročné Hriešne dobré náku...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*