Horúca správa! Matovič Slovákom: Ja za opatrenia a situáciu nemôžem, ja to už dva mesiace neriadim!

22. februára 2021

Premiér Igor Matovič dnes na tlačovej besede presviedčal ľudí a novinárov, že už takmer dva mesiace nemá momentálnu situáciu v rukách on ale odborníci.

Predseda vlády Igor Matovič dnes vysvetľoval novinárom a Slovákom, že už 8 či 9 týždňov necháva riešenie situácie so šírením koronavírusu na Slovensku na odborníkov.

Premiér tvrdí, že vypočul volania niektorých ľudí i prezidentky SR Zuzany Čaputovej a od polovice decembra neriadi pandémiu na Slovensku. Tvrdí, že posledné týždne je to len v rukách odborníkov. Opatrenia sú len také, ako navrhovali odborníci a vedci. Nie je však vidieť zásadný rozdiel. V nemocniciach dosahujeme stropy v počte hospitalizovaných, povedal predseda vlády.

Na otázku, či necíti za situáciu zodpovednosť, premiér priamo neodpovedal. „Každý máme svoj podiel viny. A teraz si povedzme, kto bude znášať zodpovednosť?“

Svieže jarné ceny v PLANEO Elektro sú aj v marci extra výhodné!

3.3.2021 (Webnoviny.sk) - Najrozšírenejšia sieť elektropredajní PLANEO Elektro stále využíva svojich 52 kamenných predajní ako výdajne objednaného tovaru. Tovar, ...

„Deväť a pol týždňa sme v rukách odborníkov a vedcov,“ presviedčal predseda vlády, že to nie je on, kto rozhoduje o opatreniach. Teraz si ich pozval „na koberček“ a zajtra od nich čaká presné kroky, ako zlepšiť situáciu. Budem sa v utorok odborníkov pýtať, kde je ten pes zakopaný. Očakávam odpoveď, akým spôsobom máme zmeniť pravidlá, aby sme zastavili rast nových hospitalizácií,skonštatoval premiér.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*