Horúca správa! Odvolanie Krajčího len formalitou? Okrem opozície ho chce preč aj koalícia!

22. februára 2021

Ministra zdravotníctva Mareka Krajčího zrejme čakajú posledné hodiny na svojom poste. Odvolať ho už chce aj veľké množstvo koaličných kolegov!

S odvolaním ministra zdravotníctva prišli najmä opozičné strany. K nim sa pridali aj koaličné poslankyne Jana Cigániková (SaS) a Andrea Letanovská (Za ľudí). Minister nevidí dôvody na svoje odstúpenie, aj dnes na tlačovej konferencii ho silne podporoval a bránil premiér Igor Matovič. Ten chce odvolávať ministrov, ktorí nedokázali nakúpiť dostatok testov pre Slovensko. Ak padne Krajčí, má teda skončiť napríklad Sulík.

Premiér s ministrom Krajčím teraz ale majú zdá sa ešte väčší problém. Dve koaličné strany SaS a Za ľudí podľa sme.sk mali na dnešnej podvečernej koaličnej rade otvoriť diskusie o Krajčího odchode. Strana Za ľudí chce navyše odobrať manažovanie momentálnej situácie aj premiérovi, na čo ho vyzvala aj prezidentka Čaputová.

Muž z Badína otvoril prevádzku rýchleho občerstvenia, čelí obvineniu z porušovania povinnosti za krízovej situácie

5.3.2021 (Webnoviny.sk) - Polícia v Banskej Bystrici obvinila 59-ročného muža z Badína (okr. Banská Bystrica) z prečinu porušovania povinností za krízovej situácie....

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*