Horúca správa! Slovensko ostáva zatvorené na dlhšiu dobu, krízový štáb určil dátum dokedy

27. októbra 2020

Krízový štáb odsúhlasil predbežný dátum, dokedy bude trvať zákaz vychádzania. Potrvá oveľa dlhšie ako prvotný týždeň.

Ak ste si mysleli, že po prvom testovaní sa vráti život ako tak na Slovensku do normálu, dosť ste sa mýlili. Zákaz vychádzania vláda uvalila na Slovákov na týždeň, no dnes sme sa dozvedeli negatívnejšiu správu.

Predbežný termín ukončenia zákazu vychádzania je 15. november. Odsúhlasil ho aj ústredný krízový štáb.

Pre TASR to uviedla Michaela Paulenová z tlačového odboru Ministerstva vnútra (MV) SR s tým, že informácie sa budú aktualizovať podľa vývoja situácie.

Česko je najbližším partnerom Slovenska aj v oblasti obrany a bezpečnosti, myslí si Naď

22.6.2021 (Webnoviny.sk) - Česká republika je najbližším partnerom Slovenska v množstve oblastí vrátane obrany, bezpečnosti, či geopolitiky. Povedal to v utorok ...

Od soboty 24. októbra platí na celom Slovensku zákaz vychádzania s výnimkou ciest na testovanie na COVID-19, do práce, cesty na výkon podnikateľskej činnosti alebo inej obdobnej činnosti či zabezpečenia nevyhnutných potrieb či pobytu v prírode v okrese bydliska.

V najdotknutejších okresoch Námestovo, Tvrdošín, Dolný Kubín a Bardejov platia prísnejšie pravidlá.

Daj vedieť svojím priateľom

2 komentárov na “Horúca správa! Slovensko ostáva zatvorené na dlhšiu dobu, krízový štáb určil dátum dokedy

  • Milanko píše:

    …a to potom chcu od naroda podporu pre tzv.“opatrenia“.Najprv nieco slubia a o tyzden to zmenia na neurcito a podporu,ktoru este ako-tak mali,stratia.Zase len odrbavanie,ale na to sme si uz asi zvykli.Bohuzial.

  • Wolfi píše:

    HEH akože TOTOK je riadne skazena vláda koľko ľudí porušuje pravidlá zákazu vychádzania a keď mám chorú starku že nemôže poriadne chodiť a je s iného okresu to jej nemôžem ani ísť do obchodu nakúpiť a zaniesť jej to? No mám vás ťažko v paži aj s vašimi pravidlami,,,,

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*