Ľudia si vybrali zánik štátu, hovorí Harabin a za postupom Čaputovej a Šefčoviča vidí kandidatúru Kotlebu

17. marca 2019

BRATISLAVA 17. marca (WebNoviny.sk) – Štefan Harabin priznal porážku, ale svoj volebný výsledok považuje za dobrý základ pre ďalšiu kandidatúru na post prezidenta.

Neplánuje zakladať politickú stranu

Harabin opakovane tvrdí, že neplánuje zakladať politickú stranu, za postupom Zuzany Čaputovej a Maroša Šefčoviča vidí kandidatúru Mariana Kotlebu.

„Ľudia si vybrali zánik štátu, tradičnej rodiny a kresťanských hodnôt. Pripustili islamizáciu Slovenska. V druhom kole nepodporím nikoho, pretože volím štát a právo,“ povedal Harabin.

Sudca sa plánuje po troch mesiacoch vrátiť do svojej pozastavenej funkcie na Najvyššom súde SR. Podľa jeho slov prichádza do úvahy iba hlava štátu, alebo sudca Ústavného súdu SR.

Pred eurovoľbami sa pre hákový kríž rozpadla kandidátka francúzskej strany Jasná línia

PARÍŽ 23. mája (WebNoviny.sk) - Tesne pred voľbami do Európskeho parlamentu (EP) sa vo Francúzsku rozpadla kandidačná listina krajne pravicovej strany Jasná línia (La Lig...

Budúce prezidentské voľby

„Ďakujem všetkým voličom, ktorí mi dali svoj hlas a tento úspech, ktorý som dosiahol iba s rodinou, je dobrým základom pre budúce prezidentské voľby,“ doplnil.

V druhom kole volieb, ktoré sa budú konať 30. marca sa stretne Zuzana Čaputová s vyše 40-percentným ziskom a Maroš Šefčovič, ktorého podporilo vyše 18 percent voličov. Harabin získal vyše 14 percent hlasov.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Prezidentské voľby 2019 na Slovensku

VIAC O TÉME: PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2019 NA SLOVENSKU

Prezidentské voľby 2019 na Slovensku: Výsledky prezidentských volieb

Viac k témam: Prezidentské voľby 2019 na Slovensku
Zdroj: Webnoviny.sk – Ľudia si vybrali zánik štátu, hovorí Harabin a za postupom Čaputovej a Šefčoviča vidí kandidatúru Kotlebu © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*