Máme nového top hráča Vlada Weissa, napísal Kmotrík ml. na sociálnej sieti

17. februára 2020

17.2.2020 (Webnoviny.sk) – Slovenský futbalový krídelník Vladimír Weiss ml. sa zrejme čoskoro stane hráčom ŠK Slovan Bratislava. Generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml. totiž na sociálnej sieti instagram uverejnil fotografiu so spomenutým hráčom, pričom k nej pridal popis: „Stávame sa silnejšími. Máme nového top hráča Vlada Weissa.“

Klub z Tehelného poľa zatiaľ oficiálne nepredstavil novú posilu, no v súvislosti s Weissom sa v nedávnej minulosti už mnohokrát skloňoval prestup do Slovana Bratislava.

Tridsaťročný ofenzívny hráč je rodák z hlavného mesta, ale v belasom drese doposiaľ nikdy nenastúpil. Účastník MS 2010 v JAR aj ME 2016 vo Francúzsku predtým naposledy pôsobil v katarskom klube Al-Gharafa, kde však skončil ešte koncom decembra 2019.

Viac k témam: Fortuna liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Máme nového top hráča Vlada Weissa, napísal Kmotrík ml. na sociálnej sieti © SITA Všetky práva vyhradené.

Staršieho cyklistu zachytil Citroen, muž v nemocnici zomrel (foto)

1.4.2020 (Webnoviny.sk) - Život 63-ročného cyklistu si vyžiadala nehoda, ktorá sa stala v obci Palín v Michalovskom okrese. Ešte v sobotu predpoludním ho zo zatiaľ nezist...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*