Manžel kráľovnej Alžbety II. zostáva v nemocnici, k jeho zdravotnému stavu sa vyjadril aj princ William

22. februára 2021

22.2.2021 (Webnoviny.sk) – Britský princ William v pondelok povedal, že jeho starý otec, princ Filip, je „v poriadku“. Deväťdesiatdeväťročný Filip zostáva v nemocnici na oddych a pozorovanie. Otázku, aký je stav Filipa, princovi Williamovi položili, keď navštívil centrum vakcinácie proti koronavírusu vo východnom Anglicku. „Áno, je v poriadku, dozerajú na neho,“ povedal William.

Filipa hospitalizovali v súkromnej Nemocnici kráľa Eduarda VII. minulý týždeň v utorok večer. Buckinghamský palác uviedol, že manžel kráľovnej Alžbety II. v nemocnici pravdepodobne zostane aj tento týždeň na obdobie „pozorovania a oddychu“.

Nepredpokladá sa, že zdravotné ťažkosti Filipa súvisia s ochorením COVID-19. Deväťdesiatštyriročná britská kráľovná a jej manžel dostali prvú dávku vakcíny proti koronavírusu začiatkom januára. Filip, ktorý odišiel do dôchodku v roku 2017, sa len zriedka objavuje na verejnosti.

Viac k témam: hospitalizácia, kráľovská rodina, zdravie
Zdroj: Webnoviny.sk – Manžel kráľovnej Alžbety II. zostáva v nemocnici, k jeho zdravotnému stavu sa vyjadril aj princ William © SITA Všetky práva vyhradené.

Horúca správa! Do škôl budú môcť ísť deti všetkých rodičov, čo na to potrebujete?

Podľa nových vládnych nariadení sa so sprísnením opatrení mala obmedziť možnosť dochádzky do školy. Všetko je však inak. ...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*