Mimoriadna správa: Je rozhodnuté! Všetci žiaci stále ostávajú doma, neotvoria sa žiadne školy

28. januára 2021

Školské brány sa opäť neotvárajú. Všetky ročníky či školy budú stále fungovať na dištančnej forme štúdia.

Školské triedy sa definitívne v pondelok 1. februára neotvárajú. Informovali o tom minister školstva aj minister zdravotníctva. Ako dodali, momentálne vôbec nevedia, či sa vôbec otvoria o niekoľko týždňov. Všetci žiaci sa tak ostávajú učiť z domu.

Ako uviedol minister zdravotníctva Marek Krajčí, čakali sme lepšie čísla novonakazených či hospitalizovaných s Covid-19, čo sa ale nenaplnilo.

V utorok by chcelo ministerstvo školstva zverejniť pre otváranie škôl manuál. Malo by tak zverejniť aj informácie o potrebe testovania v školách. Budúci týždeň chce mať rezort školstva aj výsledky obstarávania kloktacích testov v školách.

Trať v Jasnej je pripravená tak dobre ako v Kitzbüheli, jej dĺžku konzultovali aj s koučom Vlhovej

6.3.2021 (Webnoviny.sk) - Víkendový Svetový pohár alpských lyžiarok v Jasnej možno bude mať problém s počasím (z toho dôvodu sa napokon pôjde v sobotu slalom a až v nedeľ...

Jarné prázdniny sa zatiaľ uskutočnia tak, ako sa plánuje. Minister Gröhling umožňuje školám urobiť jarné školy počas týchto prázdnin.Rozhodnúť sa o tom môžu samotné školy. Ak im vzniknú zvýšené náklady, ministerstvo školstva ich sľúbi preplatiť.

Správu budeme aktualizovať.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*