Ministerka Saková nemá informácie k nájdeným zbraniam vo Váhu a v Malom Dunaji

17. apríla 2019

BRATISLAVA 17. apríla (WebNoviny.sk) – Ministerka vnútra Denisa Saková nemá zatiaľ informácie k nájdenej zbrani vo Váhu pri Kolárove ani o zbrani z Malého Dunaja.

„Určite by ma to zaujímalo a keď to bude oficiálne, tak budem to vedieť aj ja. Všetku komunikáciu o tomto prípade má na starosti špeciálna prokuratúra. Takže ak budú nejaké informácie, ktoré sa poskytnú verejnosti, tak bude to z tej strany,“ povedala Saková pred stredajším rokovaním vlády.

Vo Váhu pri Kolárove podľa informácií Televízie Markíza našli časť zbrane, ktorou mohli zavraždiť novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú. Vo Váhu pri Kolárove zase pátrali záchranári z Komplexnej centrálnej záchrannej služby a z vody vytiahli časť zbrane.

Viac k témam: minister vnútra SR, ministerstvo vnútra SR, vražda novinára
Zdroj: Webnoviny.sk – Ministerka Saková nemá informácie k nájdeným zbraniam vo Váhu a v Malom Dunaji © SITA Všetky práva vyhradené.

Taiwan dôrazne protestuje proti čínskemu hrubému porušovaniu základných ľudských práv

TAIWAN 17. júna (WebNoviny.sk) - Španielsko 7. júna vydalo Číne 94 Taiwancov podozrivých zo spáchania trestných činov v oblasti telekomunikácií. Taiwan vyjadril nad touto...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*