Muž sa pri fotografovaní výhľadu na mesto pošmykol a spadol do rokliny, zachraňovali ho policajti (foto)

22. januára 2021

22.1.2021 (Webnoviny.sk) – Policajti zachránili život 33-ročnému mužovi, ktorý sa stratil v lese v okolí Salaša pri Partizánskom a vážne sa zranil. Policajtov zalarmoval otec zraneného. Ako informovala trenčianska krajská polícia, policajti prehľadali okolie, kde bol hľadaný naposledy a následne si všimli stopy v snehu.

Muža našli nevládne ležať v zľadovatenom, ťažko prístupnom teréne asi v štyri metre hlbokej rokline. Bol značne podchladený, kričal od bolesti a nevládal sa pohnúť. Policajtom sa podarilo k zranenému dostať a následne ho z rokliny vytiahli. Museli ho odniesť, bol totiž zranený a silne podchladený. Hliadka privolala záchranárov, ktorí ho ošetrili. Mladý muž uviedol, že fotil výhľad na mesto, pošmykol sa a spadol do rokliny.

Viac k témam: nehoda, pád
Zdroj: Webnoviny.sk – Muž sa pri fotografovaní výhľadu na mesto pošmykol a spadol do rokliny, zachraňovali ho policajti (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Trať v Jasnej je pripravená tak dobre ako v Kitzbüheli, jej dĺžku konzultovali aj s koučom Vlhovej

6.3.2021 (Webnoviny.sk) - Víkendový Svetový pohár alpských lyžiarok v Jasnej možno bude mať problém s počasím (z toho dôvodu sa napokon pôjde v sobotu slalom a až v nedeľ...

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*