Organizáciu ustanovujúceho snemu Hlas-SD komplikujú pandemické opatrenia

18. októbra 2020

18.10.2020 (Webnoviny.sk) – Pandemické opatrenia komplikujú organizáciu ustanovujúceho snemu strany Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD). Nad on-line snemom v strane neuvažujú. Pre agentúru SITA to uviedla hovorkyňa strany Patrícia Medveď Macíková.

Ako dodala, zo stretnutí s ľuďmi cítia predstavitelia Hlasu veľkú podporu. Na silný mandát chcú preto poukázať aj na ustanovujúcom sneme.

Posudzujeme možnosti, ktoré prichádzajú úvahy tak, aby sme rešpektovali pravidlá,“ vysvetlila Medveď Macíková a dodala, že o prijatí rozhodnutia budú včas informovať.

Ministerstvo vnútra zaregistrovalo stranu expremiéra Petra Pellegriniho 11. septembra. Strana požiadala o registráciu 14. augusta a odovzdala viac ako 94-tisíc podpisov. Podľa Pellegriniho ide zrejme o historicky najvyšší počet vyzbieraných podpisov občanov v novodobej histórii Slovenska.

Desiatky tisíc Slovákov sa dali nachytať na pochybnú súťaž o auto a zdieľali podozrivú stránku

19.10.2020 (Webnoviny.sk) - Viac než 30-tisíc Slovákov zdieľa na sociálnej sieti pochybnú súťaž o osobný automobil Škoda Octavia. Upozornila na to stránka Hoaxy a podvody...

Z nateraz posledného prieskumu preferencií, ktorý pre diskusnú reláciu TV Joj Na hrane uskutočnila agentúra Polis, vyplýva, že ak by sa voľby do Národnej rady SR konali v októbri, zvíťazil by v nich Hlas-SD. Získal by 20,8 percenta voličských hlasov.

Viac k témam: Koronavírus, preventívne opatrenia, ustanovujúca schôdza
Zdroj: Webnoviny.sk – Organizáciu ustanovujúceho snemu Hlas-SD komplikujú pandemické opatrenia © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*