Polícia zastrelila podozrivých zo znásilnenia a vraždy veterinárky

6. decembra 2019

6.12.2019 (Webnoviny.sk) – Indická polícia zastrelila štyroch mužov podozrivých zo znásilnenia a vraždy veterinárky. Informuje o tom agentúra AP s odvolaním sa na miestnych policajných predstaviteľov.

Rekonštrukcia na mieste činu

Muži zomreli v piatok skoro ráno, keď ich policajti vzali na miesto činu. Podozriví sa pokúsili jednému z dôstojníkov ukradnúť zbraň a ujsť. Polícia reagovala streľbou a mužov smrteľne postrelila.

Podozriví muži mali polícii pomôcť s rekonštrukciou udalostí na miestach, kde sa údajne odohralo znásilnenie a kde našli jej spálené telo.

Protesty po celej krajine

Dvadsaťsedemročná žena zmizla minulý týždeň v stredu v noci a jej ostatky našiel náhodný okoloidúci pod podchodom na okraji mesta Hajdarabád. Prípad vyvolal protesty po celej Indii.

Slováci na ME vo vodnom póle zdolali Maltu, štyrmi gólmi sa blysol Zaťovič

20.1.2020 (Webnoviny.sk) - Slovenskí vodnopóloví reprezentanti zvíťazili v pondelňajšom zápase na majstrovstvách Európy v Budapešti nad hráčmi Malty 8:4. Najväčšou mierou...

Zhruba 300 ľudí sa zišlo na mieste činu v meste Shadnagar, vzdialenom zhruba hodinu juhozápadne od Hajdarabádu, aby vyjadrilo chválu policajtom za to, že mužov zastrelili.

Niektorí policajtov objímali a zdvihli ich do vzduchu skandujúc „nech žije polícia“. Ďalší na nich hádzali kvety.

Viac k témam: vražda, znásilnenie
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia zastrelila podozrivých zo znásilnenia a vraždy veterinárky © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*