Premiér Matovič už býva v skolaudovanom dome, jeho vlastníčkou je manželka Pavlína

19. októbra 2020

19.10.2020 (Webnoviny.sk) – Rodinný dom, v ktorom býva predseda vlády Igor Matovič (OĽaNO), už má právoplatné kolaudačné rozhodnutie. Matovič sa k bývaniu v neskolaudovanom dome priznal v júli počas svojho odvolávania v Národnej rade SR (NR SR).

Vtedy zároveň sľúbil, že si svoj zákonný problém vysporiada „v dohľadnej dobe“. Stavebný úrad v Trnave vydal kolaudačné rozhodnutie na rodinný dom s dvojgarážou 5. októbra, o niekoľko dní neskôr nadobudlo právoplatnosť.

„Áno, moju rodinu som plus-mínus v čase volieb nasťahoval do nášho domu, ktorý nie je skolaudovaný. Tým porušujem zákon. Tu verejne sa priznávam a nech sa páči, vystavujem sa médiám, verejnému lynču,“ povedal Matovič v NR SR pri rokovaní o návrhu na jeho odvolanie z funkcie.

Vlastníčkou rodinného domu v Trnave je Matovičova manželka, s ktorou má politik zrušené bezpodielové spoluvlastníctvo. Pavlína Matovičová stavala rodinný dom od roku 2014, líder OĽaNO sa na niektorých stavebných prácach osobne zúčastňoval.

NBA sa možno začne tesne pred Vianocami, domáce zápasy odohrajú tímy vo svojich halách

28.11.2020 (Webnoviny.sk) - Nový ročník zámorskej basketbalovej NBA by sa mal začať ešte pred Vianocami. Vedenie profiligy plánuje organizovať prvú polovicu 72-zápasovej ...

Viac k témam: predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO), premiér Slovenskej republiky
Zdroj: Webnoviny.sk – Premiér Matovič už býva v skolaudovanom dome, jeho vlastníčkou je manželka Pavlína © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*