Sarah Thomasová mení históriu v NFL, bude ako prvá žena rozhodovať Super Bowl

21. januára 2021

21.1.2021 (Webnoviny.sk) –

Sarah Thomasová sa stane prvou ženskou rozhodkyňou v súboji o slávny Super Bowl. Stane sa tak v 55. edícii finálového súboja najprestížnejšej ligy v americkom futbale 7. februára 2021 v Tampe na Floride.

Matovič zjavne začal pri písaní svojich statusov spolupracovať s profesionálom, myslí si politológ

1.3.2021 (Webnoviny.sk) - Pri niektorých statusoch premiéra Igora Matoviča (...

Spolu so 47-ročnou rozhodkyňou dostal dôveru aj 60-ročný Carl Cheffers. Pre neho to bude vyvrcholenie 21. sezóny v NFL. Informuje o tom portál BBC Sport.

Zaslúžené ocenenie

Thomasová sa v roku 2019 stala oficiálne prvou ženou, ktorá dostala šancu v zápase play-off. Štyri roky predtým sa stala prvou profesionálnou rozhodkyňou v NFL.

„Už sme si zvykli, že Sarah Thomasová mení históriu. Stane sa to znova. Jej elitné výkony a túžba zlepšovať sa ju doviedla až do Super Bowlu. Gratulujem, Sarah, k tomuto oceneniu. Je veľmi zaslúžené,“ vyjadril sa výkonný viceprezident NFL Troy Vincent.

Konferenčné finále

O zložení najdôležitejšieho súboja sezóny sa rozhodne už najbližšiu nedeľu, keď odohrajú konferenčné finálové zápasy.

Vo finále AFC sa stretne obhajca titulu Kansas City s Buffalom Bills a v NFC Tampa Bay Buccaneers narazí na Green Bay Packers.

Viac k témam: NFL, Super Bowl
Zdroj: Webnoviny.sk – Sarah Thomasová mení históriu v NFL, bude ako prvá žena rozhodovať Super Bowl © SITA Všetky práva vyhradené.

Daj vedieť svojím priateľom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


*