Aktualizovane Program

TV program Filmbox+ love&crime dnes

Štvrtok 24. 9. 2026

Piatok25. septembra 202601:26

Práve vysiela

Filmbox+ love&crime
Requiem pro panenku
Teraz vysiela

–

Requiem pro panenku

7 %

Ešte 1 h 29 min.

  • Lilly Schönauer: Nejlepší den pro lásku
  • Starostka Dortíková
  • Hercule Poirot

Celý program Filmbox+ love&crime – dnes

  1. Hercule Poirot

    Němý svědekS6 E419962 h 10 min.

    Foxteriér Bob určitě pachatele zná. Škoda, že se ještě nenaučil mluvit. Hercule Poirot a kapitán Hastings byli hosty ve venkovském domě paní Emily. Hned první noc málem došlo k neštěstí majitelka se zřítila ze schodů. Naštěstí pád odnesla jen šokem. Všeobecně se soudí, že se…

  2. Slečna Marplová

    FilmGreenshawova KratochvíleS6 E220131 h 55 min.

    Duchové nejsou, jsou jen lidé. Další případ dámy s detektivními sklony. Slečnu Marplovú vyhľadá uprostred noci zúfalá Louisa Oxleyová, ktorá je s malým synom Archiem na úteku pred chlapcovým násilníckym otcom. Jane sa rozhodne dvojicu ukryť na rodinnom sídle dávnej priateľky Katherine Greenshawovej. Trochu výstredná…

  3. Slečna Scarletová

    FilmCell 99S1 E520201 h

    Poslední záznam v otcově knize případů zavede Elizu do vězení na okraji Londýna. Společně s Vévodou pátrá ve zdánlivě prázdné budově, ale zjistí, že jde o úkryt jednoho gangu.

  4. Vraždy v Oxfordu

    FilmOld, Unhappy, Far Off ThingsS5 E120112 h

    Vražda absolventky na banketu oxfordské ženské koleje přivede inspektora Lewise a seržanta Hathawaye zpět k deset let starému případu těžkého zranění patnáctileté dívky během maškarního plesu na téže koleji.

  5. Slečna Marplová

    FilmNekonečná nocS6 E320131 h 55 min.

    V ďalšom príbehu o slečne Marplovej sa táto distingvovaná dáma so zvedavým pohľadom energicky púšťa do pátrania po záhadnom mužovi, ktorý zaútočil na ctihodnú obyvateľku malého anglického mestečka. Páchateľ svoj zločin vopred ohlásil v miestnych novinách. Slečna Marplová pobývající na návštěvě u své ovdovělé přítelkyně,…

  6. Hercule Poirot

    FilmVražda Rogera AckroydaS7 E120002 h 5 min.

    V poklidné anglické vesnici je zavražděn místní zbohatlík. Zvláštní okolnosti zločinu přimějí Poirota zúčastnit se vyšetřování.. Víc jak třicet let strávil Poirot honbou za zločinci všeho druhu. Kolik vražd za svůj život viděl, s kolika nepravostmi se utkal, to by asi těžko někdo spočítal. Jenomže…

  7. Slečna Scarletová

    FilmThe Case of Henry ScarletS1 E620201 h 5 min.

    V posledním dílu Eliza zjistí, kdo zavraždil jejího otce a proč. Mojžíš je hlavním podezřelým, ale se ukáže, že skutečný vrah je někdo, koho měl Vévoda celou dobu před očima.

  8. Zločiny z vřesovišť

    FilmBlood Will TellS10 E120201 h 55 min.

    Zkrachovalý podnikatel Freddie je zastřelen ve svém luxusním sídle, odkud měl být vystěhován. Jeho obchodní partner tvrdí, že to byl oblíbený a bezproblémový člověk. Freddieho manželka si naopak postěžuje, že byl nelítostný a manipulativní. Pravdu bude muset vypátrat vrchní inspektorka Vera Stanhopeová.

  9. Deník shopaholičky

    20251 h 45 min.

    Film ze světa nakupování, slev a výprodejů. Také tak milujete nakupování? Zrychluje se Vám tep při slovech výprodej? Shopaholička Klára to má stejně. Nákupy posedlá čtyřicátnice ujíždí na slevových akcích s takovou vášní, že ani nepostřehne, jak si její muž nachází během jejího nákupního maratonu…

  10. Celebrity s.r.o

    20152 h 5 min.

    Když přijde ambiciózní režisér s nápadem na zvýšení sledovanosti nekonečného seriálu, netuší, s kým si zahrává. Děj filmu nás zavede do blíže nejmenovaného studia se všemi typickými postavičkami tohoto světa rychloobrátkové zábavy. Mladí začínající herci se tu potkávají s neskutečně prudivými hereckými legendami, režisér přicházející…

  11. Pět miliónů svědků

    19651 h 30 min.

    Během televizního vysílání byl zabit jeden z herců a vidělo to pět milionů lidí. Šlo o nešťastnou náhodu nebo promyšlený zločin. Nyní spatříme naivní připomínku toho, že televize kdysi vysílala i inscenace živě, avšak v tomto případě získal přímý přenos překvapivě kriminální rozměr. Během vysílání…

  12. Requiem pro panenku

    Film19911 h 35 min.

    Administrativním omylem se čtrnáctiletá Marika dostane místo do dětského domova do ústavu pro mentálně choré, odkud není úniku. Panuje v něm nelidská mašinérie a sadistické vychovatelky používají tak drastické výchovné metody, že se dívka rozhodne bezvýchodnou situaci řešit zoufalým činem. Do ústavu sociální péče pro…

  13. Lilly Schönauer: Nejlepší den pro lásku

    FilmDen, jako stvořený pro láskuS1 E1020101 h 30 min.

    I když je okouzlující, je stále sama. Až teď potkala mladého architekta. Bude jim osud nakloněn. Něžný příběh lásky, štěstí a objevení skutečných hodnot člověka. Valerie je hezká , má příjemné vystupování a je nesmírně okouzlující - proto je tedy stále volná a sama? Právě,…

  14. Starostka Dortíková

    Film20101 h 25 min.

    Pracovitá cukrářka se nedopatřením stane starostkou malého městečka zatíženého dluhem. Pilná žena postrádá odpovídající vzdělání a zkušenosti, a tak se ve snaze vyřešit místní problémy spolehne pouze na svůj selský rozum. Marry má manžela, tři dcery a pracuje v cukrárně. Jedna z dcer přihlásila svou…

Večerný program Filmbox+ love&crime

Zajtra večer na Filmbox+ love&crime

Program na zajtra
  • Zločiny z vřesovišť
  • Záhady Ainsley McGregor: Případ pro vinaře
  • Smrt černého krále

O stanici Filmbox+ love&crime

Kompletný TV program stanice Filmbox+ love&crime na štvrtok 24. 9. 2026. Hlavný večerný program začína o 20:00 reláciou Deník shopaholičky. V programe je 10 filmov.

  • Aktuálne programyAutomaticky aktualizované
  • 1298 TV stanícSlovenské, české aj zahraničné
  • Prehľadné zobrazenieJednoduché a rýchle vyhľadávanie
  • Dostupné na všetkých zariadeniachPočítač, tablet aj mobil